Rīgas Satiksme - Krāpšana

Jau kuro dienu 3. Autobuss pieturā "Ūdens iela" maršrutā Daugavgrīva-Pļaunieki plkst. 17:06 neierodas!
Tie regulāri nenāk. Un ja nu kāds no trešajiem atnāk, tad vienmēr 3 min par ātru! Tad nomainiet laikus un nečakrējiet cilvēkus. Par ko es maksāju tādu naudu, ja autobuss neatbrauc, vai konkrētajā laikā jau sen ir pametis pieturu. Sakārtojiet aistēmu!
Paldies.

E

donna b 10.03.2017

Varbut parbaudi savu pulksteni?

Latviešu tautas 11.03.2017

Милок! А ты в курсе что в современных смартфонах погрешность часов в сети 3G (4G) LMT всего одна секунда? Проверено по сигналам точного времени ВНИИФТРИ http://www.vniiftri.ru/index.php/ru/ на коротких волнах (4996 кГц, 9996 кГц, 14996 кГц).

Вот ещё две ссылки http://www.watch.ru/ и http://time100.ru/

Latviešu tautas 11.03.2017

А вот с конечного, диспетчерского пункта "Ziepniekkals" автобусы отправляются с опозданием на несколько минут. И это факт! Может там вся причина, на конечных остановках, там, где есть такие пункты? Я понимаю: с диспетчерами можно поболтать, но не увлекаться же...

Latviešu tautas 11.03.2017

Лично мои часы с цифровой подстройкой хода ("Электроника 55") с погрешностью 0,1 сек в сутки!

intel 31.03.2017

Sync savu pulksteni ar internetu, un būs tāds pats kā vadītājam, tad varēsi arī noķert, bet tāpat 10. tramvajs pieturā pienāk arī 4-5 min par agru. No Bišumuiža virzienā.