www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kontrolieru attieksme

Rīgas Satiksme - Kontrolieru attieksme

Nebūs īsti liela kaite bijusi. Bet.. Vai jūsu darbinieki zina, kā darbojas jūsu piedāvātā aplikācija kodu biļetēm? Lai uzrādītu biļeti ir jāatver aplikācija.
Šodien cenšoties atvērt jūsu aplikāciju, kura ir "super ātra" saņēmu no darbinieka šādus vārdus: "nevajag te tagad pirkt biļeti ". Pirmā doma galvā bij: vai darbinieks pilnīgs ambālis vai tas tāpēc, ka ir piektdienas rīts. Pats stāv man blakus skatās ko es daru. Uzrādu viņam savu kodu, šis aiziet neko nepasakot. Takā nekas nebūtu noticis. 🤦🏻‍♀️ smieklīgi liekas no malas, bet rītu var sabojāt.
16.12.2022 5. Tramvajs 7: 50.

16.12.2022

G Gonzo23 17.12.2022

Man bija tā, ka iekāpa kontrole, pienāca, es atvēru aplikāciju, nopirku un parādīju, kontolieris bija foršs un saprotošs, neko lieki nepiesējās. Katrā gadījumā jums ir tiesības nopirkt biļeti un, lai kontroloieris blenž. Ja sāk izrunāties un rupjš ieslēdziet kameru ātri pazudīs. :D.