www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kontrolieris Jānis Strickis

Rīgas Satiksme - Kontrolieris Jānis Strickis

Vakar ap plkst. 18:30, trolejbusā Nr. 3, ceļā no Centra uz Sarkandaugavu, kontrolieris Jānis Strickis izrādīja augstākās pakāpec necieņu pret godīgu pasažieri, savu neprofesionalitāti un neatbilstību šai profesijai. Īsumā situācija bija šāda, kontrolieris iekāpa pieturā Ēveles iela. Man bija jākāpj vienu pieturu pēc, Ierēdņu ielā. Kamēr trolejbuss stāvēja gaidot zaļo gaismu, kontrolieris pieķēra 3 jauniešus, kas stāvēja man blakus, konstatējot, ka visi 3 brauc bez biļetēm. Sekoja standarta saruna, kur Stricka kungs ne reizi nepieminēja, ka jauniešiem būtu jāmaksā sods vai jānes kāda atbildība par šo pārkāpumu. Izskatijās, ka vīrietim ir vienkārši bail no šiem jauniešiem.Piebraucam pie Ierēdņu ielas pieturas, durvis atveras, lieki piebilst, ka neviens no 3 jauniešiem pat netika lūgts pamest transportu, taču man kontrolieris aizšķērso ceļu, neļaujot izkāpt, un pieprasa biļeti. E-talonu uzreiz uzrādu (!!!! kuru vienmēr reģistrēju !!!), cerot, ka Stricka kungs to ātri pārbaudīs un varēšu tikt ārā no transporta. Taču Stricka kungam izskatās, ka netika paskaidrots kā jārīkojas ar biļešu pārbaudes ierīci (vai arī viņš to darīja speciāli). Kamēr viņš netiek galā ar ierīci, durvis aizveras. Es jautāju, vai viņš tiešām ņirgājas par mani, kontrolieris rupji atbild, lai gaidu. Lieki piebilst, ka mājās braucu ar temperatūru un cerēju ātrāk tikt vai nu uz aptieku, vai gultu. Taču durvis aizveras, Stricka kungs izturas rupji, manu lūgumu, lai šoferis atver durvis, lai es varētu izkāpt (jo neko nebiju pārkāpusi) kontorlieris ignorē. Trolejbuss sāk braukt, Sticka kungs atdot man biļeti sakot, ka redziet, viss taču ir kārtībā, un, itkā nekas nav bijis, sāk virzīties tālāk. Redzot šo negodīgo rīcību un necieņu pret godīgu pilsoni, manā pusē nostājas vairāki pasažieri. Prasu, lai Stricka kungs parāda savu apliecinošo dokumentu, taču arī šo prasību viņš noraida. Kā jau minēju, pasažieri sāk mani aizstāvēt, pēc kā viņš negribīgi izvelk savu apliecību, mēginot nedot man to nofotografēt, aizspiežot savu bildi ar pirkstu. Uzraxtīju e-pastu Rīgas satiksmei, lūdzot vērst pie atbildības Sticka kungu , jo pa aukstumu ar temperatūru man bija jāiet atpakaļ apmēram 20min, kaut arī sen varēju būt mājās. Gaidu no viņiem atbildi, kaut arī zinot šīs organizācijas attieksmi, īpaši nav ko cerēt!

R Roberto 28.11.2014

Pilnīgi piekrītu, ka kontrolieris jāsauc pie atbildības! Īpaši jau situācijā kā šī, kad viņš bezbiļetniekus atstāja bez lielas ievērības, bet pievērsās meitenei, kura jau kāpa ārā.
Jāizbeidz šī kontrolieru derdzīgā attiesksme pret pasažieriem, īpaši, ja tā ir nevietā!!

I IrinaM 28.11.2014

Будучи свидетелем данной ситуации была возмущена непрофессианальными действиями и предвзятостью контролера по отношению к молодой девушке. Казалось этими действиями он хотел компенсировать свою беспомощность по отношению к молодым людям( безбилетникам). Неужели Rigas satiksme подбирая персонал не проводит элементарного обучения поведения при выполнении своих функциональных обязанностей. Работа с клиентами требует элементарной человечности. Неужели хамство является основой поведения Rigas satiksme., ведь контролер для меня это лицо предприятия. Ирина

Latviešu tautas 29.11.2014

Лично был свидетелем как безбилетника в 44м автобусе просто высадили. Не оформили штраф, а просто высадили...