www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kontrolieris Jānis Krauze

Rīgas Satiksme - Kontrolieris Jānis Krauze

Esmu skolniece un man beidzās ekartei derīguma termiņš 30. septembrī. 1. oktobrī braucu uztaisīt jaunu ekarti, 18. autobusā gogoļa ielā iekāpa Jānis Krauze un uzlika SKOLNIEKAM sodu 30 eiro. Sāksim ar to ka Jānis uzrakstīja man uz soda lapas 15. trolejbusu nevis autobusu kurā patiesībā biju. Var redzēt ka svarīgāk ir uzlikt jebkādu sodu pirmajam cilvēkam kas pagadās pa ceļam. Tagad man ir jāiet un jādabū no skolas izziņa ka esmu skolnieks, itkā tas nebūtu acīmredzams. Kas notiek ar intelekta līmeni Latvijā? Uzlikt skolniekam sodu 30 eiro ir pilnībā absurdi. Nožēlojami. Krauze varētu uzlikt sodu arī otrklasniekam principa pēc. Šis notika plkst 14.

02.10.2020

I

н НеКариньш 03.10.2020

"Esmu skolniece un man beidzās ekartei derīguma termiņš 30. septembrī. 1. oktobrī braucu " ---- 30. septembrī tu biji ļoti aizņemtā? Ar ko?

"Kas notiek ar intelekta līmeni Latvijā? " - "beidzās ekartei derīguma termiņš 30. septembrī. 1. oktobrī braucu", tev vēl kādam gribās pierādīt savu zemo intelektu? Braukt ar nederīgu e-talonu it tas pats, kas braukt bez biļetes!
"Uzlikt skolniekam sodu 30 eiro ir pilnībā absurdi." - Ja neesi spējīga laicīgi atjaunot tiesības uz bezmaksas braukšanu sab. transportā, tad pērc biļeti. Nenopirki biļeti - maksā sodu! Jeb, tu, "skolniece", uzskati, ka likumi uz tevi neattiecas?!
"Nožēlojami." - nožēlojami, ir, ka Rīgas dome pārvadā skolniekus bez maksas, bet atsevišķi "skolnieki", pat neuzskata par vajadzīgu laicīgi nokārtot braukšanas dokumentus!
"Krauze varētu uzlikt sodu arī otrklasniekam principa pēc." - un uzliks! Un viņam būs taisnība! Bet tev, vispār par šādiem izgājieniem vajadzētu bezmaksas braukšanu anulēt!
P.S. Ilze1980, ja nespēj audzināt savu bērnu, TAD MAKSĀ!

L Livva 03.10.2020

Kaut gan pēc noteikumiem sods pienācās, tomēr nav samērīgi šoreiz to piemērot, ņemot vērā, ka 15.trolejbusā ne tikai katrs otrais braukā bez biļetes nesodīts, bet tur regulāri smird tā, ka citreiz jākāpj ārā un jāgaida nākamais, sanarkojušies tipiņi apdraud pārējos. Mikriņš pa dienu noņemts, uz Ķengaragu tad vispār nav iespējas aizbraukt cilvēcīgos apstākļos. Tiem narkomāniem kontrole klāt neķeras, vakaros, kad šie braukā visvairāk, kontroles tur nav, viņi labāk strādā laikā, kad brauc skolēni, jo RS soda tikai vājākos un neaizsargātākos.
Jācer, ka jaunais Rigas mērs kārtīgi papurinās arī šo kantori.

Paradeez 03.10.2020

skolēns, bez derīga e-talona, ir tāds pats bezbiļetnieks kā tie paši narkomāni,kurus jūs pieminējāt.

Vagons Komā 03.10.2020

7. tramvaja ĺaunāk. Man pašam reiz gadījās sanarkoties pirms brauciena un pielikt bikses tramvajā. Sieviete pat kliedza, ka nosprágs.

K kosrem 03.10.2020

Par kontrolieriem, tiešām, vakaros, tālākos gabalos no centra viņus nesastapt. Baidās norauties pa ,,šmeceri,

H Helsu 03.10.2020

Un kontroliera vaina sini gadijuma ir kada?
Bezmaksas braucieni skolniekiem ir tikai ja ir iesniegusi izzinu rs un ja esat deklereti Riga, kamer jus to neizdarat jums ir jamaksa par braucienu, ka jebkuram citam braucejam.

ē ērglis99 03.10.2020

Pati vainīga, jo biļeti varēji uztaisīt 30. septembrī vai arī 1. oktobrī nopirkt biļeti pa 1,15 euro vai 2 euro, lai tiktu līdz e-talona apkalpošanas centram. Visiem vieni noteikumi. Kāpēc, tad autovadītājiem arī liek sodus par to, ka nav samaksājuši par stāvvietu? Arī viņiem būs jāsamaksa un Jums arī. Labāk nepažēlot 1,15 nevis maksāt 30 euro. :)

D Džumbo 03.10.2020

Reklāmas bija jau augustā, ka skolniekiem jāpagarina sava bezmaksas braukšana laicīgi. 2 mēnešu laikā nevar nokārtot? Pati vainīga.

Dattebane 03.10.2020

vajadzēja laicīgi nokārtot, tad nebūtu šādas situācijas. :D

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

N neb325 06.10.2020

Šodien notika tieši tas pats, tikai mani skola bija jau pabrīdinājusi, lai izbēgtu no šādām situācijām, ka man ienākot kontrolei ir jāuzrāda izziņa uz ko šis "jaukais" kontrolieris pat nepaskatījās, tieši pēc manis viņš devās jau pie nākošā un diezgan nepieklājīgā tonī uzrunāja kādu jaunieti ar mazāku puisīti (pieļauju, ka tas bija jaunieša brālis), lai šis izvelkot no savas somas ārā savu e talonu, tieši tajā brīdī jaunietis atbildēja ar to pašu, ka viņam beidzies e talona derīguma termiņš utt, kad jaunietis grasījās izkāpt no transporta, tas pats kontrolieris ejot viņam līdzi, pateica, ka iesim tālāk parunāt ārā. Un runājot par e talonu pagarināšanu, braucot vairākos sabiedriskajos transportos, redzēju, ka e talonu pagarināt/atjaunināt var internetā, bet diemžēl, tas neizdevās, ne tad, kad tika jau paziņots līdz kuram datumam ir šāda iespēja, ne šobrīd.

N neb325 06.10.2020

Aizmirsu piebilst, loģiski, ka man arī tika izrakstīta 30,00 euro soda kvīts.

Paradeez 06.10.2020

un protams jūs (un pārējie jaunekļi ar nederīgu e-talonu) esat virs likuma,lai jums liktu sodu, kaut arī braucat bez biļetes. pareizi dara, lai vecāki maksā, varbūt nākamreiz nodrošinās bērniem drošu braucienu