Rīgas Satiksme - kontrolieris

Vakar iekapu 22 autobusa, ta ka biju aizgulejusies, un lielaja steiga nebiju laicigi atradusi e-talonu, tad protams iekapjot autobusu saku nu to meklet, ar mani vienlacigi iekapa kontrolieris, viens pats, kas ir samera neraksturigi, vins saka visus parbaudit, bet kad bija nonacis lidz manim, tad beidzot atradu savu talonu, vins protams bija dikti aizravies ar sarunam pa telefonu, es izkompostreju, vins beidza runat un sacija, ka tas esot huliganisms un par to esot 15 Ls sods, piedavaja ari 2ls sodu, taka steidzos, tad piekritu 2ls, vins man izrakstija kviti, kura pat neierakstija manu vardu, tik kkadus keburus un parakstijas ar mana vieta, ari apliecibu vinam nemaniju.

I Inokentijs 10.02.2011

Laikam esi blondīne, kāds huligānisms ? Kur aitas tur cirpēji ?
Viņš seksu neuzspieda divu latu vietā ?

Q QWE 10.02.2011

Nesakarīgāks stāsts sen nav lasīts. Absolūti neko nesapratu + sajūta pēc izlasīšanas palika tāda, ka IQ kritās pa kādiem 20 punktiem.

Z Zinaida 10.02.2011

Intimuslugi za dva lata-eto toze biznes!

D Dombrovskis 10.02.2011

Latviešu idiotu baram ir raksturīgi vienmēr un visur sūdzēties par citiem, kaut gan ja tā labi visu saliek pa plauktiņiem, tad vienmēr 99, 9% gadījumu pats vien vainīgs esi!
Nevajag meklēt utis svešā kažokā, labāk iztīri savējo no utīm! Tad nevajadzēs sūdzēties!!!
Nu Daunu valsts! Neko teikt!