www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kontrolieri - nekompetenti darbinieki

Rīgas Satiksme - Kontrolieri - nekompetenti darbinieki

Brašie 4 kontrolieri, veicot darba pienākumus, pārkāpa ētikas kodeksu, profesionālās normu.
Mana meita nokļuva zem spiediena no viņas puses. Izprovocēja morālo spiedienu, noveda līdz asarām nemēģina risināt šo situāciju ar sadarbību. Viss "sliktais" mūža likumu pārkāpums, meita izprovocēja, braucot transporta ar mamas personalizēto mēneša biļete rīdzinieka karte. Jo viņas rkarte atstāta pie mamas (sajauca r. Kartes) brauciens bijā reģistrēts, apmaksāts! Prasīja 15 eiro, sods, prasa pase. Pase un naudu nepaņēma līdz. Šo konfliktu mama klausījās telefona.
Uz jautājumu kur un kad atgriezt rīdzinieka karte, atbilde bijā Rīgas satiksme.
Mans jautājums.
Bomziem laikam bezmaksas brauciens? ! Jo viņi nekad nav sodīti no kontroliera pusēs, nekad nav izsaukta pašvaldības policija, lai no viņiem atbrīvot transportu! Par kādu komfortu es maksāju, jūs parāda man citu piemēru esi bomzi-brauc bezmaksas!
Ps: portala sūdzības lv. Rīgas satiksmes uzticības reitings 1%.
Sūdzības - 731 (uz 26 februāri 2023) .
Rīgas satiksmes uzņēmuma misija:
nodrošināt pieejamu, drošu un ilgtspējīgu sabiedriskā transporta sistēmu.
Tiešam? ! Es neesmu droša par savu veselību, jo transports daudz reizes nav uzkopts. Apčurāti krēsli, vemšana salona.
Londonā tīrs transports, nav bomzu. Prieks samaksāt par komforta braucienu. Mācieties!
Un mans lozungs - rīdziniekiem bezmaksas transport! ❤️

28.02.2023