Rīgas Satiksme - Kontrolieri

24. 10. 2015 pl 18. 10 braucu no darba centra virzienā. Pienākot 7 tranvajam ieraudzīju, ka iekša sēž pāris "bomži", atkal jābrauc smirdīgā transportā un vēl tāda nauda jāmaksā. Bet lielāks šoks bija iekāpjot. Noskanēju e - talonu, tad ieraudzīju kontroli. Viņi bija "piesējušies"sievietei ar bērnu, kurai nebija braukšanas talona. Piekrītu, tas nav pareizi. Bet kāpēc kontrolieri neiesēdamāja "bomžus", pat īpašu uzmanību nepievērsa, toties sievieti ar bērnu izsēdināja un soda kvīti izrakstīja. Kā nav kauna? Sakārtojiet vienreiz savu iekšējo vidi, savus darbiniekus kārtīgi apmāciet. Gribētos vēl zināt. Kāpēc jākurina sabiedriskais transports pie pluss grādiem, un kad būs mīnusi atkal būs jāsalst?

Pacco_al 25.10.2015

Kontrolieru cīņa ar bomžiem ir bezjēdzīga, taču iedzīvotāji rauc degunus, bet neko nedara, ne ziņo vadītājam nedz KOBLENZ ne arī paši aizrāda bomzim, tāda mierpilsoņu osta, kurā grib tiks saņemt servisu, bet paši nav gatavi darīt neko. Šinī gadījumā veidot pilsonisku sabiedrību, lai bomži zinātu, ka nav jēga kāpt pat tranvajā iekšā, jo tūlīt visi pasažieri dzīs viņus ārā.
Dīvainākais ir tas, ka ja sāc tā darīt atrodas vēl "bomža tiesību" aizstāvji, lai tak bruc cilvēciņš viņu jau tā dzīve apdalījusi.

P podzija 26.10.2015

Šoreiz runa ir par KONTROLIERIEM!!! Kāpēc bomžus izliekas neredzam? Tajā pašā 7. tramvajā tas redzēts n- tās reizes. Kontrole iekāpj un izkāpj, bomāri smirdēdami brauc tālāk. Rīgas Satiksme, velns lai parauj, cik ilgi tas turpināsies????Par ko uzdrīkstaties ņem naudu!!!???