Rīgas Satiksme - Kontroliere x

Vakar kopā ar draugu un 11. Mēn.veco meitu ratiņos pie alfas iekāpu 40.autobusā, iecēlām ratus-draugs apmaksāja braucienu ar e- talonu, bet tā kā savējo biju mājās atstājusi, tad ar visu ieģipsēto roku, centos izlauzties caur korpulentām dāmām līdz šoferim, lai nopirktu biļeti, lieki piebilst, ka autobuss jau bija sācis braukt, tā, kā man šķiet, ka šoferi braukšanas laikā labāk netraucēt, tad tikko, kā autobuss apstājās šoferim prasu biļeti, tieši tajā laikā autobusā kāpj iekšā kontroliere un bļauj, lai viņš nepārdod man biļeti! Viņa pat nebija iekāpusi kārtīgi!un par to, ka tā ir kontrole liecināja tikai tas aparātiņš rokās-ne specapģērba un es nemanīju arī nekur to birku, kur vajadzēja būt vārdam.tas ir normāli??? Ok, nākošreiz neaizmirsīšu to talonu mājās, bet kādas bija manas iespējas tieši šajā situācijā-
a)pamest draugu, lai tiek autobusā kā grib un kāpt pa 1.durvīm
b)izsist ar ģipsi sev ceļu caur vecām tantēm, lai paspētu pie šofera
c)terorizēt šoferi brauciena laikā(un vēl no viņa dzirdēt lamāšanos)

tas viss beidzās ar manu histēriju un neko es vispār nemaksāju-izkāpām ar draugu un bebi ārā.

I

Komentāri (3)

K Kostix 08.12.2009

Jā, gan.. Nepaveicas. Es piekrītu pasažieris, jo no Alfas līdz Šmerļa ielai maza atstarpe, vai arī uz otru pusi...

V valdis 09.12.2009

Par kontrolieri noteikti ieteiktu ziņot vadībai. Kontrolieru pienākums un tiesībās neietilpst aurošana uz kontrolējamā transportlīdzekļa vadītāju, lai viņš kādam pārdod vai nepārdod biļetes. Kontrolieres pienākumos ir iekāpt autobusā, izvietot savu dienesta apliecību redzamā vietā (pie kabatas vai kur citur) un tikai tad sākt biļešu pārbaudi. Ja viņa atsakās uzrādīt savu dienesta apliecību, ir cilvilajā apģērbā un tikai vicina to savu aparātu, tad vienkārši vajag pajautāt vai viņa ir, vai arī tikai tēlo garīgu kropli. Vienkārši pasažieri nezin savas tiesības.

S Streikotajs 19.12.2009

Brīnos kā viņi nebaidās - ir tak tik daudz dažādu cilvēku. man arī bija tā ka noķēra bez biļetes viņš centās man līst kabatās jo neticēja, ka man nav naudas un ka esmu bezdarbnieks, tad viņš pielietoja spēku un nelaida mani laukā no autobusa, bet man vajadzēja steigties pakaļ bērniem uz bērnudārzu. Tad man nācās pielietot pret viņu fizisko spēku, lai tiktu laukā, jo viņš pārkāpa savas likumīgās tiesības un traucēja man brīvi pārvietoties ko drīkst darīt tikai Policija. Un tad kad es ar spēku izkāpu kopā ar viņu no autobusa un es viņu brīdināju, ka pielietošu pret viņu savu gāzes ieroci (pistoli) ja rīkosies pretlikumīgi, tad likās mierā.

Takā ja jums kontrolieris fiziski mēģina ko darīt, kaut vai aizturēt tas kvalificējās kā uzbrukums un jums ir tiesības aizstāvēties pielietojot vissus likumīgos spec līdzekļus (gāzes pistoles, gāzes baloniņus, elektrošokus.u.c.) - tikai neapdraudot pārējos pasažierus.

Jo ja jūs noķer bez biļetes kontrolieri nedrīkst, līst jums pa kabatām jo pat Policija to nedrīkst darīt viņi var tikai to jums palūgt - Izņemot gadījumus ja kabatā atrodas ierocis, tad Policija var jums līst kabatās, bet ne kontrolieris. Un aizturēt jūs var tikai Policija.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes