www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kontroles neizdarības

Rīgas Satiksme - Kontroles neizdarības

Pulk. 2:42 min.3 autobusa maršuta pļavnieki - bolderāja silikātu ielā redzēju kontroles darbiniekus sitam kādu jaunieti, par soda naudas nedošanu, un kad viņiem aizrādīju, tad rīgas satiksmes kontroles darbinieki teica, ka viss esot kārtībā un lai netraucējot viņiem darbu un tupināja sist jaunieti. Cenas ir celtas un vardarbība arī, kaun man uz to visu redzot: (

V Vadim 07.04.2015

Телефон видео снимать не может ? Нужно было снимать на камеру и выкладывать !

Latviešu tautas 08.04.2015

Vadim! А может надо платить за проезд? Как на сигареты, пиво и даже водку, покутить в кабаке денег хватает, а на проезд - нет! Нет денег - либо сиди дома, либо иди работать!

E eska 08.04.2015

Vladlat, es katru mēnesi pērku mēneša biļeti visiem transportiem, nesen iekāpu autobusā un nopīkstināju, izrādījās, ka termiņš beidzās dienu atpakaļ, uzreiz pieskrēja kontrole un palūdza e-talonu, iedevu (ko ļoti nožēloju) un pateica, ka jāmaksā sods 30 eiro samērā!! Nopietni?!!! Sanāk es pērku mēneša e-talonu par 16 eiro (studentiem) un par to, ka laicīgi nepapildināju jāsamaksā 30 eiro sods?!! Sodu maksā jau tikai tie, kas pērk biļetes, bet kļūdas pēc nav reģistrējusi braucienu. Tie kas nepērk biļetes arī sodu nemaksās.!!!

E eska 08.04.2015

Un nepapildināju tikai tāpēc, ka nedēļu noslimoju un nemaz nezināju kurā tad īsti datumā beidzas termiņš, nebiju par to aizdomājusies nemaz...

V Vadim 08.04.2015

Vladlat, а причём здесь это ? И не по делу в этот раз, на мой взгляд. Вы же не контроллёром работаете, надеюсь ? А что делать, если до работы нужно добираться на одном транспорте или маршрутке + ещё 3 остановки на втором, платить ещё 1.15 за 3 остановки ? В нормальных странах европейских билет действует некоторое время, вне зависимости от пересадок.

Пару лет назад я ехал в машине с друганом и видел ещё интересней ситуацию, когда парня догоняла толпа контроллёров, догнали, повалили и начали ногами мясить, и тогда я очень пожалел, что у меня приматский телефон был на тот момент. Увижу херню не здоровую подобную, буду снимать и выкладывать и другим советую.

Latviešu tautas 08.04.2015

А я вот сколько раз ездил в автобусах и парни в наглую не желали платить! Их просто высаживали. Я уже который год безработный, перебиваюсь случайными заработками, да сейчас 3-й уровень пенсии помог - живу на эти деньги, ито считаю позором не оплатить проезд! Лучше пройдусь пешком или не куплю бутылку кваса, но уж за проезд заплачу.

Для справки: к транспорту отношение не имею ибо заканчивал вуз по специальности "автоматическая электросвязь".