Rīgas Satiksme - Kontrole

Es gribētu vērst jūsu uzmanību mūsu rīgas satiksmes kontrolieru rīcību. Tātad neilgu laiku atpakaļ braucu mājās no Bolderājas 3. Autobusa, kad autobusa iekāpa 2 kontrolieri. Ar mani autobusa nebija pārāk daudz cilvēku, tikai kādi 6 bez šī stāsta " galvenajiem varoņiem"- aptuveni 11-13 gadus vecu bērnu un dzērāju. Cik sapratu no situācijas bērnam bija pazuudi skolēna ekarte un dzerajam (ka jau katram viņa profesijas pārstāvjiem) biļetes nebija. Šī kontroliera sekojošā rīcībā bija šāda- izsedinat to bernu pietura Pagrieziens uz Voleriem (situacijas norises laiks bija aptuveni 20:00),bet par dzeraju nelikties ne zinis (man liekas ka viņš bija aizmidzis). Bet trakākais ir tad ka si pietura atrodas gandrīz nekurienes vidu un bieži kad braucu taj garam esmu redzejusi nepatikas tautas pārstāvjus. Un tagad iedomāsimies kāda situācija tikai nolikts šis bērns, kuru varēja arī neizsedinat (pēc likuma vispār tam kontrolierim nebija pat tiesibu to darit ,bet nu taja es daudz neiedzilinasos). Varēja izteikt tikai brīdinājumu. Kā arī vairāk personālu pielikumu gribu pateikt ,ka arī esmu atradusies līdzīgas situācijas, kur tiku izsēdināta ārā diezgan nepatīkamas vietās kādreiz vakarā kādreiz diena, bet galvenais jautājums ir - kāpēc šim kontrolierim ir duša izsecināt ārā mazgadigu bērnu, bet vienkārši noignoret to dzeraju. Ar šo rakstu es nemēģinu pateikt ka visi kontrolieri ir slikti, vienkārši pabrīdināt ka ir tādi kuri ir gatavi izdarīt tev sliktak.

01.11.2018

N Nikolaas 02.11.2018

Apkārtējo ievērībai: kontrolieri visvairāk baidās no ieslēgtas kameras, jo viņiem nav tiesību Jūs fiziski aizturēt, viņi var izsaukt policiju...ja vien Jūs stāviet uz vietas :)

S Sudzibu queеn 02.11.2018

Piekrītu!