Rīgas Satiksme - Kontrole

Stāsts ie tāds: ir e-talons mēneša biļete trolejbusiem un autobusiem, derīga vēl 4 dienas un papildus 2 braucieni (mazums vai). Iekāpu iekšā, nopīkstināju -viss kā vajag. Pēc 2 pieturām iekāpj kontrole -pārbauda - talons ir tukšs. Bez jautājumiem, paskatās, ka ir vēl mēnešbiļete trojbusiem, noņem to. Es stāvēju blakus durvīm, tāpēc paspēju pateikt, ka man ir autobusu biļete, ka reģistrātors apstiprināja braucienu un, ja kas ir braucieni. Neko man neatbildot, izkāpa ārā, pat runāt negribēja ar mani, kur vēl atvainoties, vai vēl reizi pārbraudīt. Tā es paliku bez mēnešbiletes un sabojātā garasstāvokļa!

Pirms mēneša bija gadījums, kad kursabiedrenei tāda pati situācija, bet tā pierunāja otrai kontrolierei pārbaudīt, šī pieliek klāt savam aparātam - viss kārtībā!

Ko, lai dara tādās situācijās?

K

S smīkņa 04.11.2013

Vai pareizi sapratu, ka kontrolieris tev noņēma derīgu mēnešbiļeti trolejbusam? Neko nejauc un tiešām pārliecinājies, ka mēnešbiļetes tev nav?

Rīgas sabiedriskā transporta (tramvajs, trolejbuss un autobuss) lietošanas noteikumos nav atrunāta mēnešbiļetes anulēšana kā iespējamais soda veids, tāpēc tāda kontroliera rīcība noteikti ir prettiesiska.