Rīgas Satiksme - Kontrole

Esmu sašutumā par Rīgas Satiksmes kontroles izdarībām. Manuprāt, kontrolei būtu jābūt kompetentai savā darbībā, tai būtu jābūt godīgai pret cilvēkiem.

Ne pirmo reizi sabiedriskajā transportā ievēroju, ka kontrole cilvēkam, kam nav ne e-talona, ne biļetes, neizraksta soda kvīti, taču paņem no cilvēka visu naudu, kas cilvēkam makā. Viņi izmanto savu stāvokli, cilvēka apjukumu un "izkāš" no cilvēka visu naudu. Vai tas ir taisnīgi?

Cilvēks tiek izlikts no transporta, viņam tiek atņemta nauda, viņš tiek pazemots, viņš nekādi nespēj nokļūt uz vietu, kur vēlējās nokļūt. Rezultātā viņš brauc "pa zaķi" ar nākamo pieejamo transportu.

Rīgas Satiksmes kontrolei vajadzētu pārdomāt savu rīcību, un to, kādas ir šīs rīcības sekas. Cilvēku vajag sodīt par to, ka viņš brauc bez biļetes, taču nevajag manipulēt ar cilvēkiem un izspiesto naudu iebāzt sev kabatā!

Ar cerību tikt uzklausītai,
Rīgas Satiksmes kliente.

Y YoYo 31.05.2012

Kaut ko tādu dzirdu pirmo reizi!!!
Neesmu redzējis, ka kontrolieris atļautos veikt personīgo mantu kratīšanu, jā izsēdina no transporta, tur iespejams ir municipālā policija, kas var sastādīt protokolu, bet tādus viduslaikus gan neesmu pieredzējis. Gan taisnības labad jāsaka, ka pārāk bieži ar sabiedrisko nepārvietojos, bet tomēr.

D dizzais 10.09.2012

Ka lai kontrolieri nav zvēri ja viņiem stundu likme ir 1.19 ls un pluss daļa no sodu summas