Rīgas Satiksme - Kontrole

Sestdienas vakarā, ap plkst. 23.00 ar draudzeni braucām ar 3.trolejbusu, kā godīgas pilsones nopīkstinājām e-talonu. Laiks, lai paspētu uz pēdējo Mārupes autobusu bija izplānots pa minūtēm, te pēkšņi Raiņa bulvārī iekāpa kontrole un apturēja satiksmi uz 3-4 minūtēm, kuru laikā sastādīja sodu nemaksātājiem. Tieši šo 3min dēļ nokavējām pēdējo autobusu un dabūjām visu naudu atdot par taksi. Tā ir vislielākā nerēķināšanās ar cilvēkiem un rezultātā cieš arī godprātīgie biļešu pircēji, es ieteiktu jums atrisināt šo problēmu tā, lai satiksme netiktu traucēta. Mēs varējām palikt uz ielas.

K kontrolieris 12.12.2011

PATI SEV TICI? IZFANTAZE KO GUDRAKU.

L Liene 12.12.2011

Šausmīgi... :(

K kazinodzeks 12.12.2011

RIGA UZ TRANSPORTU NEVAR PALAUTIES CITREIZ TO MARSUTU JABRAUC PUS STUNDU CITREIZ STUNDU. VINAI REDZ BIJA IZPLANOTS UZ MINUTEM? DABUJA MAKSAT SODU TAGAD MULD. PIRKSTUS TADAM NOCIRST LAI NEVAR PARAKSTIT. VAINIGA BET VAL SUDZAS, STULBUMS. JA NAV NAUDAS EJ AR KAJAM. PAR GUDRU TEVI NENOSAUKSI.

P PēterisDaiboževs 12.12.2011

Cik esmu redzējis, viņi zaķus parasti izsēdina no transporta un tad domā tālāk, bet visbiežāk zaķis tur pat pieturā tiek nospārdīts līdz nesamaņai...

G GINEKOLOGS 12.12.2011

peteris velviens daunis., ka tadus lai nesparda

V Vinnijs Pūks 12.12.2011

Pēterim taisnība, tā jau ir ar to nospārdīšanu.
Pašam pirms darba uzsākšanas RS nācās iziet speciālus spārdīšanas kursus, kur sīki un smalki apmācīja, kur un kā labāk spert. Reizi mēnesī visam kolektīvam notiek spārdīšanas sacensības un pirmo vietu ieguvēji iegūst krietnas piemaksas pie algas.

J justifice 05.02.2012

nu varbut vajadzeja laicigak braukt?jo tas jau nav personigais transports, kas ik uz sol var sekot- vnk aiziet sava paredzetaja laika