Rīgas Satiksme - Kontrole

Tad nu īsumā "jāuzteic" daža laba kontroliera darba maniere un akūta neprasme komunicēt pieklājīgi. Iekāpu tramvajā, un tūlīt aiz pieturas, kurā iekāpu salonā, stāvēja pilsētas reida kontrole. protams, savlaicīgi viedbiļeti nepiereģistrēju validatorā, jo biju aizrāvies ar viedtālrunī pienākušo īsziņu, līdz ar ko arī lieki nedomājot tikko iekāpušajai (ar intelektu acīmredzot - neapdāvinātajai) būtnei "pieteicos", kā arī nekavējoties izteicu vēlmi par savu neizdarību atlīdzināt. Bet pārsteidza atklātā nekaunība un familiaritāte, ar kādu šī būtne komunicēja, ņemot vērā to, ka neesmu no tās pasažieru grupas, kura ļaunprātīgi pārvietojas neiegādājoties biļeti un neapmaksājot pakalpojumu, par cik cilvēcīgi uzreiz pieklājīgi sacīju, ka esmu ar mieru maksāt. Un pietiek ar dažiem tādiem kadriem, lai kaitētu tiem saviem kolēģiem, kuri savu darbu veic saglabājot cilvēcisko cieņu un ievērojot pieklājību komunikācijā.

S Skaidris 18.10.2011

Kaitina šitie gudrie kadri, kas uzskata, ka sabiedriskais transports ir viņa personīgais birojs ! Ņem savu viedtālruni un ej uz ielas lasi savas īsziņas vai kārto savas štelles nebļaustoties pa visu transportu.
Iemaukt pa ģīmi un izmest uz ielas ar visu viedtālruni ! Brauc ar taksi un tur varēsi tēlot garīgi apdāvināto !
P.s Gadījumā neesi no lempja Zatlera partijas ? Tur tādu apdāvināto pilna partija !

L lala 18.10.2011

Galevenais, ka japamētā no sevis un nevar vienkārši uzrakstīt lasīju sms, bet nē "viedtālrunī pienākušo īsziņu", CIK NENORMĀLI KRUTA, VIEDTĀLRUNIS IR, fffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuu :))))))))))

I Inokentijs 18.10.2011

Viņš tak ir pārāks par citiem, viņam ir viedtālrunis, viņš brauc sabiedriskajā transportā ar pabirām, neapdāvinātajiem !
Komleksu nomocīts mazā krāniņa īpašnieks izlasīja viedtālrunī īsziņu, ka mamma mājās putriņu uzvarījusi !

D dsgds 18.10.2011

nē šī persona tikai gaidīja ka viņai tikpat viedi kāds atbildēs,
bet rīgas satiksmē strādā gluži parasti cilvēciņi, nekāda viedā sabiedrība nav, sūdzies cik gribi.

M Mura 18.10.2011

Tev ko uz pieres uzraktīts, esmu labprātīgais biļešu pircējs??
Auns.

H Horācijs 20.10.2011

Mnjā. Komentētāji/-as, acīmredzot ir vai nu dauņi/-es, vai.. dauņi/-es, kuri/-as strādā Brīvības ielas 191 otrā stāva kabinetos. Runa ir par pieklājīgu attieksmi, nevis par viedtāluņiem!

T Tukumnieks 24.10.2011

Nu protams, ka visi kas neuzvedas tikpat pieklājīgi kā tu ir vai nu dauņi/-es, vai dauņi/-es :)