www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme kontralieru patvaliba

Rīgas Satiksme - kontralieru patvaliba

gribētu izteikt lielu paldies kontralieru grupai ar intu dāboltiņu priekšgalā, par to ka atņēma braukšanas talonu un man nebūs naudas ar ko braukt uz darbu, gribētos saprast vai kompjuters var laist kļudu vai nē', jo iznāk tā ka tas nenostrādāja, jo es diemžēl nekad neesmu braucis bez biļete', bet šoreiz iznāca kā iznāca un kur man godigam nodokļumaksātājam meklēt taisnību, vēlreiz liels paldies rīgas satiksmei /

R

L Liene 15.06.2011

Ja, man arī tapat gadījās. Lika izkapt ārā vēl Lieldienu dienā un policiju jau gribeja saukt. Esmu studente un vienmēr izmantoju etalonus, bet arī nenostradāja..Tad 2 vīrišķi un 1 dāma no manis uztaisa gandrīz vai pēdējo bomzi un kriminālnozidznieku. Naudas, ko viņiem samaksāt arī nbija, pat parādīju viņiem tukšu maku, un kad to ieraudzīja uzreiz atšuvās..Pilnīgi kā izbadējušies.

а Аnna Аboliņa 16.06.2012

Man nesen saka bremzet e-talons, nereģistrejas. Šodien paradija ka bilešu vairak nav, domaju vai nu atkal bremze vai vienkarši ir beigušas biletes un domaju doties pie vaditaja, tikko gribeju saskaitit savus santimus, ka Vanšu tilta pirms Ķipsalas četri kontrolieri iegaja trolejbusā. Es pat vienu pieturu nepaspeju nobraukt. Bija jasamaksa sods 5ls.