www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Konduktore un sīknauda

Rīgas Satiksme - Konduktore un sīknauda

Sūdzība man ir šāda. Es autobusā iedodu 1 Ls biļetei un ko man pretī - izdod tādu sīknaudas kalnu ka ārprāts! Nu labi tas ta varbūt sīkums. Braucot atpakaļ iedevu 20 santīmus un 20 pa sīknaudu. Un ko man? Kas tā par naudu un tā un tā... Iesaku padomāt - sīknauda arī ir nauda.

D

P piparins 20.09.2008

vovo man bija tiesi tads pats gadijums!es muti ciet netureju un pateicu ka man autobusa iedeva sadu naudu!un pateicu lai man parada noteikumus kur rakstits ka nevar norekinaties ar siknaudu!vecenei mute bija ciet, tai kko purpinaja!:D

T toony 22.09.2008

Lai takš iet kārties, ja nepatīk nauda, tad lai neņem un ļauj braukt par brīvu.

I Ilze 28.09.2008

Redz, kādi jūs esat. Ja jums iedod sīknaudu, tad jums tas nu gan dikti nepatīk. Bet, ja dārgie pasažieri dod sīknaudu, tad uzreiz mute vaļā:'' Sīknauda arī ir nauda". Uz sevīm skatieties, kropļi.

C cilvēks 28.09.2008

Ilze, pirms nosaukt citus par kropļiem, paskaties visprims uz sevi, krople...Ja neizproti šī vārda nozīmi, tad paturi savas daiļo valodu pie sevis!

D didi 28.09.2008

Te laicinju atpakalj viens par shitaadu neapmierinaatiibu par t.s. siiknaudu palaida muti un.. maksaaja sodu!!! Zheel, ka tikai 160Ls..

D Daisy 06.10.2008

Ilze! Es protams saprotu tavu viedokli bet kad mums iedod tādu naudu, bet mēs taču neko nesakam. Vai ne, Ilze?
Un piekritīšu - paturi savu "daiļo" valodu pie sevis!!!

K Krotow 04.11.2008

Dacīt, ko tu pati izdosi, ja tev visu dienu dos pa 20s vien. Sīknaudu, ne tā?

J joko 27.11.2008

Kas IR sīknauda?? Dzeltenās kapeiciņas???Nu ne tak. Melnās??Jā tā vot ir sīknauda. Un man pašai ir bijuši gadījumi, ka konduktorei jau salasīti melnie pa maciņiem, kuros ir noteikta summa. Un es NEKO nesaku. Kad gribu tikt no šiem vaļā un dodu nākamajā reizē konduktorei- šī bļauj pa visu autobus " Jā melnos dod tikai konduktoriem, mēs jau neesam cilvēki!!" Sorry, tad es arī neesmu cilvēks, ja man tādu naudu dod konduktors? Un arī viens santīms ir nauda..Un tas ka viņa ir sīka, nedod tiesības nosaukt cilvēkus par kropļiem un vēl sazin kādos vārdos!

I inga 26.03.2009

Skiet, ka musu tautai parsvara jasak dzert nomierinosas zales...tada ta naudina izdomata un konduktors, ne vaditajs nau mainas punkts, ne bankomats..ka skiet daudziem pasazieriem...no rita ievelciet gaisu labi daudz un mierigi ko padomajiet..tad varbut, kas labak sanaks, , bez citu kritizesanas...melnumi ir visos, kapec neredzam savus?????????????????????/

K Kristine 26.03.2009

Man tas pats ie bijis iedevu 20 siknauda man vaditaajs preti ta saka bljaut !!!Ko Jus pie baznicas stavejat, vot padljuga,

B Baņkieris 26.03.2009

Re kā ir! Kad jūs dodat sīknaudu, tad viss ir OK! Jo redziet jums tā traucē, bet kad šoferis izdod sīknaudu, tad nu bauro pa visu salonu! SĪKNAUDA TĀPAT KĀ BANKNOTES (SANTĪMI UN LATI) LATVIJĀ IR LEGĀLS MAKSĀŠANAS LĪDZEKLIS!
Jūs domājat par savām ērtībām, es par savām! Man arī, nostrādājot 8 stundas nav nekāda vēlēšanās vēl pēc darba, nododot naudu sēdēt stundu un pārskaitīt sīknaudu! Tāpēc arī visu sīknaudu cenšos izdot, it sevišķi maiņas beigās, lai nav jāskaita ilgi!
Varam atrast kompromisu! Maksājiet par braucienu ar divām 20 santīmu monētām un tad nebūs ekscesu!
Pirms domājat par savām ērtībām, padomājiet arī par mūsu ērtībām! Galu galā mēs arī esam tādi paši cilvēki kā jūs!

S sindi 08.07.2009

Labi jau vēl, ka bija ko izdot. Manai kolēģei no lata pat izdot nevarēja..