www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Konduktore, kura laikam domā, ka drīkst nolamāt visus pasažierus!

Rīgas Satiksme - Konduktore, kura laikam domā, ka drīkst nolamāt visus pasažierus!

1 autobusā ir kāda konduktore diezgan cienījamos gados, kura laikam domā, ka drīkst nolamāt visus pasažierus, kuri viņai kaut kādu iemeslu dēļ nepatīk. Gadījums tāds - braucu autobusā, turos pie stieņa, kas pie viņas sēdekļa, bet pati konduktore kaut kur autobusa beigās mierīgi sarunājas ar savu draudzeni, cik pēc dzirdētā var noprast - aprunā braucējus, cik tie pretīgi. Bet tas nu tā, lai runā. piepeši pieturā viņa atnāk uz autobusa sākumgalu, nostājas man priekšā un saka "preteklis", un tā kādas četras reizes. Sākumā neuztvēru uz sevi, beigās sapratu, ka tomēr. visiem klātesošajiem lielie brīnumi - kāpēc un par ko? - izrādās viņai nepatīk, ka es turos pie tā stieņa, jo tas esot konduktora krēsls. To jau varēja arī pateikt bez šādiem apzīmējuiem.

Tiesa, pēc tam dabūja vēl viena vecāka sieviete, kura iekāpa ar diviem iepirkumu maisiem rokās un nespēja pietiekami ātri sameklēt naudu. Traucēja konduktorei darba laikā sarunas risināt. Sākumā domāju - lai jau, muļķus nav ko vērā ņemt, bet, kad viņa 'brīdi pirms manas izkāpšanas atnāca un apsēdās tajā savā krēslā kā tāda karaliene un ar tik nicīgu skatienu, cik vien vispār var, nopētīja visus, kas autobusā, tad gan uzrakstīju RS iesniegumu par šo gadījumu. Esot nodevuši attiecigajiem dienestiem, laim rīkojas.

I

I inese 29.08.2008

Pareizi dariiji. Diemzheel shaadu stulbu cilveeku ir vairaak nekaa vajag...un tas ir skumji...

T toony 29.08.2008

Labais...pasmējos. Ir taču žultaini cilvēki, kas ienīst visus apkārtējos tikai nīšanas pēc...

M MADARA 30.08.2008

Ingus, pareizi darīji, ja neatlaidīs, cerams, vismaz attiecīgu sodu uzliks... šķiet, ka arī man ir gadījies ar šo kondukori braukāt, jo arī tai nepatika, ka stāv pārāk tuvu vai pat pieturas tur, kur viņas krēsls /lai gan autobuss piebāzts/... njā

I ingus 01.09.2008

Labdien!

Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rīgas satiksme” (turpmāk – Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”) ir saņēmusi Jūsu sūdzību ar pretenziju par 1.maršruta autobusa konduktores rīcību šā gada 28. augustā.

Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme” ir izskatījusi Jūsu sūdzību un informē, ka šajā laika posmā un virzienā strādā vairākas konduktores un diemžēl nav iespējams noteikt, kura konduktore ir veikusi darba pienākumu pārkāpumus.

Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām un pateicamies par sniegto informāciju.

Tads ir galarezultāts. Viņa man nerādīja identifikācijas karti, turēja priekšā somiņu, galu gala ar varu to nost raut es nevarēju.

T treilis 08.11.2008

aha. no sērijas: konduktora sēdeklis - nesēdēt! konduktora stienis - neturēties! konduktora logs - neskatīties!