Rīgas Satiksme - Kondicionieri

Nesaprotu, priekš kam autobusos domāti kondicionieri, ja no viniem nav nekādas jēgas, dariet taču kaut ko, cik var mocīties sēžot sabiedriskajā autobusā? Tiešam nevar uzstādīt labāku? Lai cilvēkiem nenornālajā karstumā ir patīkami braukt ar transportu, nevis svīst kā cūkām?

X

VietējaisNoRajona 28.05.2018

Taupa degvielu, reisus samazina, kondiķus neslēdz, ciliki brauc kā siļķes mucā,... nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, kad kuģis iet uz grunti.

TasEsLV 29.05.2018

Tieši tā, labāk ieguldīt naudu x1 sakarīgas mašīnas iegādē un nujau 4 gadus es braucu lētāk nekā ar RS.
Bonusā nekas nav jāgaida, mūzika pēc manas izvēles un nav jābūt saspiestam ar bezpajumtniekiem.

I Indrišeila 27.07.2018

Labdien,tagad tādā karstā laikā,kapēc autobusā nestrādā kondicionieris.Konkrēti 3.maršruts,autobusa numurs 69101.