www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Klaja ņirgāšanās un cilvēku pazemošana

Rīgas Satiksme - Klaja ņirgāšanās un cilvēku pazemošana

Šodien no braucot no Jūrmalas izkāpām kopā ar ģimeni (Es, sieva, bērns) RS pieturvietā "Telts iela" plkst 15:58 šajā pieturā pietur 10.autobuss, kas brauc no Jaunmārupes . 16:05 autobusam bija jābūt viņš vismaz līdz 16:20 neieradās .
19:45 šodien biķensalas ielā bija jāierodas 10. autobusām bija laikā, bet bija pārpildīts un tajā nebija iespējas tikt ...
...
Jautājums - Vai tiešām RS nedomā pa cilvēkiem, ka lieliski zinot, ka šodien būs cilvēku plūsma lielāka nekā parasti norīko maziņos autobusiņus kuros nav iespējas tikt ?!

18.11.2018

E Ejatkakat 20.08.2018
Pēdējais 34 neatnāca

34.autobuss, kas atiet 19.01 no centrāltirgus neatnāca. Sakarā ar to, ka 34 neatnāca man ir jāiet 2km no 51.autobusa pieturas uz mājām. Paldies par lielisko apkalpošanu.

M Mego izmeklētājs 19.11.2018

Pa šo maršrutu vienmer brauc šie autobusi . Var tak taksi paņemt un viss. Kur ir problema?

Var jau lamāt Rīgas Satiksmi par to, ka neiegādājās papildus autobusus Latvijas simtgades svinībām un bezmaksas pasažieru pārvadāšanai, var lamāt Ušakovu, par to ka nepaplašināja ielas centrā, taču prātu galvā ielikt nūģiem un ņaudētājiem neviens nav spējīgs.

miss Veronica 19.11.2018

Tiksimies ?)) Mani sauc Veronica, man ir 19, slaida, jautra un pavisam pieticīga ))
Foto un tālrunis anketā --->>> http://18pop.tk