www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kāvē un smēķē salonā

Rīgas Satiksme - Kāvē un smēķē salonā

Labdien,

Gribu jūms informēt, ka gandrīz visi šoferi kas vada mikriņu N 270 - neskatās uz maršrūta laika sarakstu, visu laiku kāvē , un smēķē salonā; Varbūt autobusā arī smēķēsim? ( smēķē kad ir blakus pedējai pieturai)
Protams esmu teikusi to viņem, bet tie uzturas tā, it kā nedzird. Vai pasak, ka laika saraksts ir nepareizs, citi pasak kā viņem nav izdevīgi braukta attiecīgaja laikā, citi runā ka - 'tas taču 10-15 minūtes' un ttl.

K

H Hļupik 24.07.2012

Nudien baigā traģēdija, tad brauc labāk ar tamvaju vai trolejbusu un osti sačurājušos bomžus. Ko lien mikriņā, ja nepatīk?

Z zarinaannija 24.07.2012

Tādi ir tie mikroautobusu šoferi. Raksti iesniegumu un Rīgas satiksmi!
Viņiem ir vienalga par braucējiem, galvenais lai naudiņu sev sazagtos. Ir bijis, ka pat biļeti nedod. Runā pa telefonu. Braucēju skaits pārsniedz atļauto, bet kad es to vairs nevarēju izturēt, ka man blakus stāv piespiests, nosvīdis vīrietis, tad aizrādīju šoferim, tas man pateica, tad kāp ārā.
Mana tante invalīde, viņai ar invaliditātes apliecību braukšana ir par brīvu arī mikroautobusos, bet viņu met ārā un saka, ka esot jāmaksā!

A anna135 25.07.2012

Piekrītu Hļupika teiktajam es bieži pārvietojos ar 270 mikriņu un man nekadas tadas problemas nav bijušas, tad tiešām ja nepatik jabrauc ar tramvaju kur kapj bomži utt.
Bet mikriņos vienmer bus saspiests un daudz cilveki un šoferi smēķēs, bet salonā nekad neesmu redzejusi ka šoferi smēķē, nu kā jau teicu tad nav ko braukt ar mikriņu jo no Jusu sacitā tiem mikriņa šoferiem nekas neiterese un nekas nemainisies tas ta ir un paliks. Vnk Ja gribat barukt tad ir japiecieš.
Par to braukšanu invalidiem tam gan es piekritu pati esmu redzejusi ka kapj iekšā invaldits kuram ir bezmaksas barukāšanas kartiņa ari uz mikriņiem, bet viņi liek maksāt un dzen ārā vot tā gan ir cucība.