www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme kategoriski nomelnosana,un ribiga atieksme

Rīgas Satiksme - kategoriski nomelnosana,un ribiga atieksme

ZVANOT un sudzoties par pieturu neapturesanu liecinieku klatbutnesudzibu pienema un 1 ned laika atbild kad nekas tads nav bijis.UN KAD PRAS KA PIEM,LAI KADUS MARSUTU LAIKUS SAMAINA TAS ARI TIEK NORAIDITS JO TAS VINIEM VAROT IZMAKSAT PARUS TUKSTOSUS,BET KAD PASI PIRMIE REIS SAK KURSET TAD MINUTI MINUTE VELKAS KAD PASAZIERIEM KAM IR JAUZSPEJ PA 3 MINUTEM NOSKRIET 350 METRI TIKAI TAPEC LAI UZSPETU UZ CITU AUTOBUSU,LAI BUTU DARBA LAICIGI.JO NAKOSAIS TIKAI PEC 45 MIN.UN TAS IZMAKSA 50 EIRO NO ALGAS TAPEC KAD STUNDU KAVE.VAJAGA SATIKSMES DEL.JARIGAS SATIKSME MAINITU ATIEKSMI PRET KLIENTIEM TAD LAIKAM TAS BUS KAD PUCEI ASTE ZIEDES.TADA ATIEKSME AR IR BEMHENAM.DOMES IELIKTENIM.RIGAS SATIKSME,KA DIREKTORS/

P puka2303 11.11.2014

Neko pilnīgi nesaprotu no tava teiktā. Iemācies rakstīt, un tad te dirsies!

Likumsargs 13.11.2014

Ja izmanto sabiedrisko transportu, tad iemācies tam pielāgoties.
Es arī pilnīgi piekrītu, ka 100 pasažieriem, kas atrodas transportā, nav jāgaida viena zoss, kas nevar laicīgi atvilkties!

db 13.11.2014

Tev alga ir 50 Eiro stundā? lol