Rīgas Satiksme - kas notiek ?

Kautkads vājprats, kas notiek ar Rigas satiksmi ? iekāpu 22 maršruta trolejbusā... bija izbeidzies e-talons un nācās pirkt biļeti pie šoferītes, man nebija līdzi sīcenes un mazaka naudas summa bija 5ls, ko arī viņai dēvu.
( Tie 5ls bija salocīti uz pusēm ) kādu minūti gaidīju kad šoferīte paņems naudiņu, lai varētu biļetīti nopirkt. Pamanīju ka viņa iskatījas sadrūmusi / nomākta. Tad vīņa paķēra tos 5ls un sāka uz mani bļaut - kādu, es naudu vīņai dodu - vai es nevarēju vēl to naudas zīmi salocīt ( viņa to naudu raustīja un mudžināja - labi ka nesaplēsa :D )
Es nekad nebiju iedomājusies, ka nedrīkst dot naudu kas ir salocīta, jo tas taka apgrūtina viņu darbu utt.. - nu tas tiešam nebija tīšām.. bet vai tāpec tā ir jābļauj ? nu c'mon es saprotu - bija smaga diena, bet vai tāpec jāsabojā citiem garastāvoklis sīkumu dēļ ?

Cik šajā mājaslapā lasu, tad ir diezgan daudz incidentu ar Rīgas Satiksmes darbiniekiem - tāpec ieteikums Rigas satiksmei vabūt jums savus darbiniekus vajadzētu vest pie psihiatra ?!

N na 01.11.2009

laikam dažiem kropļiem ir jādod pa purnu. tev vajadzēja pasūtīt viņu nafig.

A Argeddo 02.11.2009

daziem slimiem pasažieriem jadod pa purnu.Cieniet viens otru un viss būs OK!

J juris 02.11.2009

Hmm, Rīgas satiksmei sen jau prasās pēc ļoti daudzu kadru nomaiņas.Tik daudz labu autobusu, pieļauju arī trolejbusu un tramvaju šoferu ir bez darba, kas ar prieku strādātu īgņo sakārņu vietā.RS vadība, ja netīšām lasa šo, apdomājiet, varbūt vajadzētu noorganizēt vērienīgu kadru nomaiņu.
Daļai pasažieriem arī vajadzētu būt laipnākiem un saprotošiem un piemēram nedot pārlieku daudz sīknaudas(1 un 2santīmus), galvenokārt tas ir visai nepieklājīgi, piemēram, ja biļete maksā 60santīmus, tad kādus 10 santīmus sīcenē var dot, bet ja nober milzīgu kaudzi, tad tas tiešām ir nepieklājīgi(kā pie baznīcas stāvējis/usi.)

H Hugo Djego 02.11.2009

Katram jau savādaka uztvere.Es neņemu galvā.Ja, piemeram, darba vadītajs nodod bobi, tas jau ir nopietnāk, jo var sekot sankcijas.Svešs ir svešs, tāpēc -sorry, nākošreiz atlocītu naudas zīmi došu :)

л Лялька 22.01.2010

Нужно давать водителю ровные деньги и не будет никаких конфликтов. подумайте, ведь водитель несёт ответственность за жизни своих пассажиров и к тому же ещё должен соблюдать график движения, чтобы пассажирам не приходилось долго ждать транспорт и мёрзнуть на остановке. а считая и меняя деньги невозможно ехать по графику. ))))