www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kā tramvaja vadītājas uzvedās?

Rīgas Satiksme - Kā tramvaja vadītājas uzvedās?

Esmu ļoti dusmīgs, ka gandrīz katru reizi, kad iekāpju T3A tramvajā vai stāvu tramvaja pieturā un kad pretīm brauc T3A tramvajs, man aizrāda tramvaja vadītājas, ka es kaut ko sliktu esmu izdarījis, bet to ir izdarījis kāds cits, nevis es. Tā ir darījušas tikai sievietes, kas runā krieviski. Bet tas ir tādos tramvajos, kuru apkalpo 5. depo. Sievietes uz manīm saka: ''Ei tu cūka, beidz tā darīt. Stulbeni, neklaigā tramvajā. Tu Idiot, vai tu beigsi spiest visu laiku pogas vai pīpināt e-talonu.'' Es godīgi saku, ka šitā viņas man saka krieviski un lamājās uz manīm. Šīs vadītājas vajadzētu paņemt aiz krāgas un izmest no tramvaja. Lai gan es gribētu zināt vai Rīgas satiksme spēj pajautāt tramvaja vadītājām kāpēc viņas tā dara. Tas notik tad, kad es braucu ar 6. tramvaju. Godīgi saku, ka tramvajs ir pēdējā vietā no visiem transportiem, jo šitādos parsti ir neērti kāpt un protams arī braukt šādā transportā. Vienīgie tramvaju modeļi Rīgā, kuros arī ir daudz cilvēki toties laime sēdēt un braukt ir jaunais zemās grīdas tramvajs ''Škoda T15'' un ''T3MR'' modernais tramvajs, bet ar ''T3A'' tramvajiem braukt un sēdēt ir ļoti nepatīkam, i izņemot ar to ''T3A'' tramvaju, kuram ir elektroniskais tablo. Bet šitādus modeļus vajadzētu izņemt no ekspulatācijas.

D

H hi-hi 23.10.2010

Dzintar, Tu laikam esi ģēnijs, jo tikai tie varētu tik nepareizi rakstīt gudrus terminus.Laikam jau tomēr ģēnijs neesi, bet caurkritis un uz visiem apvainojies izbijis RS darbinieks.

J Juris 23.10.2010

Ar steigu āŗstē smadzenes Dzintar, ļoti silts ieteikums pie tam bezmaksas.

A AnGos 26.10.2010

Kads sakars tramvaja modelim ar tramvaja vaditaju?!?! Tu neizklausies diez ko gudrs un pec visa spriezot pats dari kaut ko aplami, ja visu laiku tev aizrada!

E Eseeseeseeseseses 27.10.2010

Tu ko piipee?