www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Jaunā iekāpšanas un izkāpšanas sistēma

Rīgas Satiksme - Jaunā iekāpšanas un izkāpšanas sistēma

Ļoti slikta ir jaunā iekāpšanas un izkāpšanas sistēma. Pasažieri nelasa uzrakstus uz transporta durvīm, tā rezultātā tiek kavēta iekāpšana - vadītājs skaidro noteikumus. Pasažieri reti kad sagatavo braukšanas karti pirms iekāpšanas, tādējādi atkārtoti kavēta iekāpšana - vadītājs pilda kontroliera pienākumus.
Tikai trešām kārtām vadītājs pilda savas profesijas pienākumus!

Padomājiet kā tas notiek lietainā laikā!

Rīga ir galvaspilsēta un pasažieru ir daudz. Šī sistēma sagādā tikai neērtības. Rīgas satiksme reklamē - vairāk patīkamu braucienu - nekā patīkamu un nekādas ērtības!

Ļoti šaubos ka mana sūdzība tiks vērā ņemta. Facebook arī tiks aprakstīts...

09.07.2019

I

A AnnaPanna 09.07.2019

Ļoti daudzās Eiropas valstīs darbojas šī sistēma un viss kārtībā. Un tur ir daudz vairāk iedzīvotāju kā mūsu mazajā Rīdziņā. Nez kāpēc citiem tas nesagādā problēmas,pat tur,kur biļete ir daudz dārgāka kā pie mums,bet rīdziniekiem jau,protams,kā tādiem mērkaķiem visur jābāžas pa aizvērtām durvīm.

I Ieva 09.07.2019

Mūsu transports jau tā vienmēr kavējās. Pie šīs sistēmas vispār nebūs kārtības. Interesanti cik līdzekļu tiks norakstīts jaunās sistēmas ieviešanai? Katrs jauninājums taču prasa naudas ieguldījumus!

R RXX 09.07.2019

AnnaPanna, no malas pavērojot, kā notiek pasažieru iekāpšana RS transportā (izteikti 15. trol.), iestājas bezcerība. Cilvēki kā mežoni, skrien, grūstās kā vistas bez galvas, it kā pietura degtu. Tāpēc Rīgā šī sistēma buksē!

L Livva 09.07.2019

Par laimi nesanāk šajos eksperimentālajos maršrutos braukt, bet pieteik jau ar zilajiem mikriņiem. Ieveļas pensis un apstājas pašā priekšā pie šofera. Stāv un nekust. Brauc vismaz 5 pieturas. Tādam ne pāri pārkāpt, ne apkārt apiet.

O Oļegs 09.07.2019

Nez kāpēc, bet, piemēram, Stokholmā cilvēki kā skudriņas ātri pa priekšējām iekāpj un pārējie pa aizmuguri izkāpj, nekādas burzmas un viss ir ātrāk, kā pie mums, kad cilvēki gaida, kamēr visi izkāps un tikai tad paši kāpj, nē. Labāk pa vienām iekāpj, pa otrām izkāpj.

I Ieva 15.07.2019

Tur jau tā problēma, ka vadītājs never durvis vaļā kamēr pasažieri nav iekāpuši un samaksājuši par braukšanu... un tad parādās dusmas...

I Ieva 15.07.2019

Stokholmā ļoti maz cilvēku brauc ar sabiedrisko, 90% iedzīvotāju brauc ar personīgo auto... Domā ko raksti...Es tur 2 gadus dzīvoju un varbūt kādas 3 reizes izmantoju sabiedrisko.

P PinkainaisLacis 09.07.2019

Kāpēc citur ir okei? Tāpēc, ka ļoti atšķiras mentalitātes.Šeit liela daļa uzvedas kā auni baros, tāpēc tā arī ir.To šeit izlabot nav iespējams. It īpaši slāvu tautības penžikus. Tiem liekas,ka viņi ir pasaules naba un var atļauties sab.transp. vispār neiespringt, stāvēt durvīs,garām tiem nav iespējams tikt, vēl neapmierināti grūstīties utt.Realitāte..

N NeviensKa 10.07.2019

Mēģinu tik saprast vienu - šī ir sūdzība vai kas līdzīgs tam, vai vienkārši kārtējais tipiskais "man nekad nekas nav labi" letiņa purkstiens.

Pārdеvējs© 10.07.2019

Nē, tu kļūdies! Kā reiz tavs komentārs atspoguļo tipisko letiņa mentalităti - ehh, viss jau būs labi, lai tik dzīve mūs drāž tālāk, paklusēsim lupatiņā...

Nabaga izdrāztais Pārdevējs...

Man ir tikai viens jautājums: vai Rīgā dzīvo tikai mežoņi un neattīstīti neandertālieši, jo citur Eiropā, šāda sistēma strādā ļoti labi. Turklāt šādai sistēmai ir vēl viena priekšrocība, tā likvidē durvīs stāvētājus.
Varbūt tad tupiet savās alās, nevis izmantojiet sabiedrisko transportu, par kuru 70% braucēju nemaksā, kurš legāli, kurš vienkārši tāpat.

Likumsargs 12.07.2019

Ir jāizglītojas un par cik mēs visu laiku uzsveram, ka esam Eiropas valsts, tad lūdzu arī uzvedaties kā Eiropas valstī, nevis kā mežoņi no taigas!
Visās Eiropas valstīs notiek iekāpšana pa priekšējām durvīm, kur problēma?

IZGLĪTOJATIES BIEDRI!

I Ieva 15.07.2019

Eiropas valstīs starp citu arī ar šo sistēmu ir bardaks! Vai tiešām neviens nav bijis Vācijā, Īrijā, Britānijā? Tur ir tīrais ārprāts ar sabiedrisko transportu...