Rīgas Satiksme - Izkapšana

Labdien.28.06.2026 Autobss 78626 2 maršruts braucot no centra neizlaida mani ārā no autobusa pieturā Vecmīlgrāvja 5 līnija.Incidents notika apmēram pl10.05.Biju nospiedsi izlaisšanas pogu reizes 5 'jo jocīgi bija,ka viņa nedeg,tāpēc spiedu vairākas reizes'nodomāju'ka gaismiņa ir sabojājusies.Vaditajs brauca garām manai pieturai.Uzsaucu viņam'lai izlaiž'jo pogu tiku vairākas reizes spiedusi.Bet viņš no ignorēja manu lūgumu.Ar smagām somām'karstumā man vajadzēja iet līdz atpakaļ pieturai.

3 st atpakaļ

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus