www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Informatore 80001919 M...-nepilda savu darbu un melo!!!

Rīgas Satiksme - Informatore 80001919 M...-nepilda savu darbu un melo!!!

Šodien zvanīju RS informācijai, lai uzzinātu, cik ilgi jāgaida autobuss, kurš kavējās.Atbildēja informatore M..., kura piezvanīja vēl kādam dispečeram, pajautāja nevis par konkrēto mani interesējušo autobusu, bet par kavējumiem vispār, atbildēja, ka 47.autobuss kavē 10-15 minūtes, bet uz manu atkārtoto jautājumu par konkrēto autobusu atbildēja, ka nav zināms kavējums, lai gan par šo autobusu neko viņa neprasīja, nekādu sakaru ar autobusu arī neesot, jo neesot GPS, lai gan arī to viņa dispečerei nepaprasīja.Kad 10 minūtes vēlāk atbrauca autobuss N 70709, šoferis apstiprināja, ka viņa autobusā tomēr ir uzstādīts GPS.Ļoti žēl, ka vēl joprojām RS darbinieki nepilda savus tiešos pienākumus, bet pa telefonu 80001919 konkrētu informāciju saņemt nevar.Par, , Rīgas aci"maksāsim miljonus, lai gan pietiktu ar RS darbinieku atbildīgu attieksmi pret savu darbu.

D Dīvainīte 22.10.2013

Nu priecājies, ka atnāca, ir gadījies vairāk kā stundu gaidīt uz pēdējo tramvaju, kad nav vairs sastrēgumu, un meitene atbild tikai - gaidiet, gaidiet, kuru katru brīdi jābūt. Beigās tā arī neatnāca, nācās ņemt taksi.. 10-15min ir standarta atbilde korķu laikos. Citu varat nemaz negaidīt..