Rīgas Satiksme - Ieteikums RS!!!

Būtu ideāli, ja Rīgas Satiksme izveidotu jaunu autobusa maršrutu uz Salaspili!!! Būtu ļoti priecīga un arī Salaspils iedzīvotāji to vēlētos un būtu par to laimīgi!!! Tomēr, kas tur ko izveidot??? Pēdējā pietura Rīgā ir 15, 18, 31 autobusa maršrutam -''Dārziņi''. Pēc Šīs pieturas km attālumā sākas Salaspils un būtībā būtu tikai 2 km garāks maršruts uz galveno Salaspils centru, kas ir 2 km tālāk par Rīgas pēdējo pieturu. Salaspils ir Rīgas apkārtē, rādiusā 15 km, tāpēc ir iespējas šādu maršrutu izveidot. Jaunmārupe atrodas no Rīgas daudz tālāk nekā Salaspils, bet tur kursē veseli 2 autobusi!!! Uz Salaspili tikai milzīgie, autobusi, kuros jāmaksā un bieži vien ir pilni un neizdevīgi kursē un ja būtu autobuss uz Rīgas Satiksmes, tad būtu ienākumi, jo autobuss būtu pilns!!! Iesaku domāt, kur tiešām izdevīgi ir un atmaksājas!!! Arī ja uz Jūrmalu būtu autobuss, tas atmaksātos!!! Bieži vien ir maršruti kas vakaros kursē tukši!!! Jēga???
Vispār, Rīgas Satiksme par cilvēkiem nedomā!!! Jo ir transporti tādi kuri nekursē normāli vakara stundās vispār, kad tas vissvairāk nepieciešams!!! Domājiet!!!

K

I Inga 10.11.2010

Pilnībā piekritu, man tas arī ļoti atvieglotu dzīvi. Man bieži jābrauc uz Rīgu ar bērnu ratos. Salaspils autobusos ir grūti iekāpt. Ir ļoti neērti lēkāt no viena autobusa uz otru.

R rigassatiksme 10.11.2010

MUMS POHUJ KO JUS TUR GRIBAT. SKAIDRS LOSES

A AnGos 10.11.2010

Varbut labak rakstit uz [slēpt]@rigassatiksme.lv ?! Tas ka seit kaut ko ierakstisi nenozime, ka to sanems RS!!!

K klods 10.11.2010

Piekrītu Angos. Vnk aizsūtiet iesniegumu uz [slēpt]@rigassatiksme.lv ar motivētu paskaidrojumu.

J Jānis 10.11.2010

Saads marsruts jau sen RS ir bijis padomaa, bet man liekas vini tur kaut ko nespeeja sadaliit ar salaspili, dotaacijas un citas lietas, kaa rezultaataa uz salaspili autobuss neiet.