www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Iekāpšana transportā

Rīgas Satiksme - Iekāpšana transportā

Pulkstens 15:13 kāpu 15 trolēbusā pieturā Centrāltirgus kas devās uz Latvijas uneversitāti mēģināju ar ratiņiem iekāp transportā vadītāj pat nebij spējīgs piebraukt tuvāk pie apmales kā pēc likuma viņam būtu jādara un nenolaida transportlīdzeklilīdz ar ko bez citu palīzības nespēju iebraukt transportā transport līdzekļa numurs i 17671 un tāda situācija nav pirmo reizi kādēļ bērniem ir jācieš lūdzu vērst uzmanību šai problēmai un kautko darīt lietas labā lai māmiņām ar mazuļiem nebūtu tādu apgrūtinājumu iekāpt sabiedriskajā transportā

Dainis 02.11.2017

Nekur šeit neredzu bērnu ciešanas, drīzāk jūsu! Cik esmu novērojis parasti vadītāji ir diezgan atsaucīgi, varbūt vienkārši nepamanīja jūs.