Rīgas Satiksme - e-talons

Sveiki! Laikam pašlai es neesmu vienīgā, kas sastapās ar šāda veidu problēmu. Esmu studente, un man, kā visiem studentiem/skolēniem ir jāpagarina e-talons, ja nemaldos līdz 15.septembrim. Izņēmu izziņu no augstskolas un... ?!?!??!?!!? Gāju jau 3 reizes ( dažādos laikos, arī agri no rīta) bet rindas ir nenormāli garas! un nenormāli lēni kustās uz priekšu. Saprotu, ka klientu ir daudz un tas process ir diezgan garš- bet nesaprotu Rīgas satiksmes pārstavjus. Vai tad nevarēja par to padomāt jau iepriekš? Jo katru gadu ir tāda problēma. Var taču izveidot papildus punktus, kur var izveidot/pagarināt e-talonus, vai papildināt tos kkādā elektroniskā vietā, vai arī tos pašos NARVESENOS...

J

H harijs 09.09.2010

Visa veida augstāk stāvošie ierēdņi un priekšnieki kā arī valdība domā tikai par sevi un saviem labumiem. Kāmēr tā būs tikmēr uz normālu dzīvi nav ko cerēt.
Stāvēsim rindās, pildīsim stulbās pavēles un klausīsim eiropas direktīvām.

M musja 10.09.2010

Manam dēlam e-talons derīgs līdz 2015. gadam. Nesaprotu kāpēc tas vel būtu jāpagarina. Labi, saprotu, ja studentiem jāpagarina, jo šogad viņš ir students, bet nākamgad vairs nestudē. Bet kāpēc tas jādara pamatskolas skolniekiem... domā, ka pagājšgad viņš mācijās pirmajā klasē, bet tālāk izdomāja nemācīties?!?! :)