Rīgas Satiksme - e taloni

Mola narvesena nopirku dienakts e talonu un piedzivojumi sakas. Iekapju trolejbusa pielieku lai registretu braucienu ne zals ne sarkans, klusums . Proveju sa gan ta ineka. Domas noladu mola, narvesena pardeveju. Dievs piedod man greceniekam. par laimi kontrolieri stav pietura, bet so trolejbusu neizvelas. Saprotu ka japerk jauns talons par latu devindesmit. Griezos Origo, Narvesena, pie reizes paradu veco talonu lai paskaidro? Ieliek aparata un pazino ka kops pirsanas pagajusas 24 stundas beidzies termins. Skaidroju vinai ka termins beidzas 24 stundas pec registresanas braucienam. Anak otra pardeveja pazino ka tainiba man, bet talonam termins ir beidzies. Noperku jaunu talonu dodos uz trolejbusu. Intreses pec pielieku veco talonu, viss kartiba darbojas zala gaisma. Ko velos; a. lai ievies kartibu e talonu nolasitajos, 3 nolasa 1 nelasa. b. nebutu jau slikti ja narvesena pardevejas zinatu ko pardod, un ka to lietot lai nav jaklausas mulkibas, vismaz ja nezin lai stav klusu. Stulbums no pirksanas briza talons derigs 24 stundas. Divas pardevejas nevar izskaidrot e talonu?????

P

Z zakis 08.12.2011

Vispar nesaprotu kada velna pec man menesbilete, dienakts E talons katru reizi jagruz pi ta aparata????

K kazinodzeks 08.12.2011

Iekap transporta sis jau izradas registrets, kut ne tuvuma nesi bijis tam transportam? Seit runaju tiesi par dienakts E taloniem, un menesbiletem.

E Edmunds 09.12.2011

nevajag pirkt tos talonus. Es nemaksāju pa sabiedrisko jau 9 mēnešus, bet beaucu katru dienu.