Rīgas Satiksme - Dārbs

Es Rs jau nostrādāju daudzus gadus par transporta līdzekļu tīrītāju un varu atklāti pateikt, kāpēc cilvēki nevēlas iet šeit strādāt. Šeit var tikai pazaudēt veselību, pelnot algu sev un svešam omam.
Jaunātnei apnik apstrādat pensijas vecenes 70 +.
Viņi visu laiku ņurgzt par savu vecumu, ka to varu - šito nevaru darīt. Beiguma sanāk ka viņus vajag apstrādāt. Mums ir smags fiziskais dārbs un vajag atrāk kusteties, vecenes pedejie transpota ienāk un pirmie iznāk. Brīnums! Bet smeķet viens aiz otrai ir speks. Kūstas tikai kad parbuditāji atnāk.
Tikai ziemas sakums, visa slodze uz parejiem, vecenes tīra tikai vis vieglako, rokas un mugura jau sap. Es negribu ņemt slīmibas lapas, bet naksies, vairak nav spēka. Vecenes 70+ lepojas ka sava vecuma ņem maz slīmibas lapas, nu protams viņi taču ne parstradajas; viņi taču sevi saudze. Ārsts man pagajušaja gada teica ja būs tada slodze turpmāk invaliditate, ārodslimiba. Lai ta ne būtu drīzuma rakstīšu atlaišanas papīru. Par šitiem gadiem tas jau vis apnīka! Visus gadus gaidiju brīnumu, ka tadus omus med komisija ne palaiž, vai bus vecuma ierobežojums, bet katru viens tas pats - pelniet " miļie" turpmāk algu svešai omai.
Tas vecenes uz citiem kakla sedes līdz 100 gadei un turpmāk, tapec es un daudzi neredz jegu šeit strādat tālāk, vai vispār iet strādat.

25.11.2022

Полностью согласна с вами коллега.Уже по горло надоело обрабатывать этих старух.Такое ощущение , что работаешь не в Ригас Сатиксме, а в пансионате.

На этом предприятии не только пожилые любят на чужом горбу в рай вьехать.