www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Darbinieki nezin noteikumus

Rīgas Satiksme - Darbinieki nezin noteikumus

Situacija sekojosa:
Macos, klatiene, dienas nodala, tatad man ir tiesibas sanemt kompensaciju 10 menesus gada, 50 % apmera par brauksanas izdevumiem regionalaja vietejas nozimes marsruta, macibu gada laika uzradot attiecigu apliecibu un menesbileti.
musu koledza izsniedz apliecibas, kuram termins ir 2 gadi.
Sodien iesedos 22.autobusa, ieraudziju kontroli, jau saku njemt ara no kabatam savu menesbileti un apliecibu, pienaca kontrole, paludza uzradit dokumentus, protams to dariju, iedevu rokas kontrolierei apliecibu un vina saka : "sis dokuments nav derigs, jo apliecibas deriguma termins nedrikst but ilgaks par vienu gadu, to japagarina katru gadu."
es nezinu, kas tie par noteikumiem, esmu izmeklejusies visur, bet nekur nav rakstits par apliecibu terminiem.
apliecibu vina man atpakal neatdeva, piedavaja nopirkt bileti, to nedariju, jo uzskatu, ka man ir tadas tiesibas, un es savas saistibas ar viniem izpildiju ar bridi, kad iesniedzu izzinu no skolas rigassatiksme, lai iegadatos kartejo menesbileti.
tad vina piedavaja maksat sodu, ari tam, protams, es nepiekritu.
lidz beidzot, vina izrakstija man aktu par to, ka es esot uzradijusi brauksanai nederigu dokumentu (kas izdots uz 2 gadiem), kurs aizturets, jo to vajagot pagarinat katru gadu.
aktu protams neparakstiju.
ir doma pieprasit moralo kompensaciju, njemot vera to, ka kavesu lekcijas, lai brauktu pec apliecibas, maksasu transportlidzeklos, mani var neielaist skola, ja paludzot paradit apliecibu, man nav ko uzradit, es netieku biblioteka u.t.t. un man nepaskaidroja ari to, ka ar so aktu es varu braukt talak lidz vajadzigajai pieturai (es protams izlecu ara, jo kluvu par "zaki)
un sodien zvanijuviniem,
izstastiju situaciju un vini atbildeja : "nu jus jau ziniet, kadi ir musu kontrolieri u.t.t" pirms si teikum bija gara diskusija par to, ka musu skolai tomer ir dienas nodala(vini meginaja to apstridet)

Mamma 25.02.2009

Ta jau nau pirma reize.

E Edita 02.03.2009

mana aplieciba ir uz 3 gadiem :DD no 2006 liidz 2009 gadam))) nekad neviens kontrolieris neko tadu man nav teicis... interesanti, ko vini atkal izgudros, lai tikai liktu maksaat sodu))

B bebrs 06.03.2009

vniem nak procenti par katru izrakstito aktinu un iekaseto sodinu.luk rezultats, keras klat pat nevainigiem

C Ceļotājs 27.03.2009

Kontrolieri paši būtu jāsoda par pārkāpumiem. Nav nekur teikts, ka apliecība katru gadu jāpagarina vai drīkst izdod uz gadu!

Daži kontrolieri arī nezina, ka ir tādas AISIC kartes un viņas drīkst izmantot kā studentu apliecības!!!

P Pasažiere 27.03.2009

lai tak tā kontrole iet ieskrieties!

N nikidijs 10.04.2009

tieši tā, un lai pasažieri halav4iki arī iet ieskrieties... tb, lai skrien ar kājā. būs gan veselīgi gan ekonomiski, kā arī par to neviens neliks sodu maksāt :D