www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme CSN neieverosana

Rīgas Satiksme - CSN neieverosana

Nobraucot no Vansu tilta, virziena uz centru, maleja josla apzimeta ar zimi kura norada, ka josla nogriezas PA LABI..RS transporti, ipasi PIK stundas brauc lidz LB majas sturim un tad nezeligi bezkaunigi spraucas pari NEPARTRAUKTAI linijai pa kreisi, lai turpinatu virzienu josla uz prieksu..Lieki piebilst ka tadejadi bremze tos kuri brauc pa labi nost no tilta, piekopj AGRESIVO brauksanu, pazemojot tos kas sez sastreguma godigi, parkapj CSN un galvenais apdraudot celu satiksmes drosibu!
Kad CP sodis sos vaditajus??
Kapec man vini jalaiz pa prieksu vai jagaida kamer vini iespraucas pa kreisi, lai es tiktu pa labi no tam paredzetas joslas?

N

J juris 03.11.2009

Tāpēc, ka sabiedriskais IR JĀLAIŽ!Vieņiem ir grafiks, bet tu Normund vari pagaidīt, ja jāsteidzas, izbrauc ātrāk.

RAMONA👀 03.11.2009

Sabiedriskais ir jālaiž, ja izbrauc no pieturvietas utt...bet auto vadītāji nelaiž.Tad nu tagad trolejbusa vadītājs rīkojas līdzīgi - pārkāpj noteikumus. Tāpēc arī sabiedriskais ir sabiedriskias, lai normāli brauktu, nevis sēdētu propkās, jo nelaiž deimžēl neviens.

D Dīī 31.12.2009

Nu tur ir tā, diemžēl! Vismaz jau 15 gadus tur trollīši un autobusi tā brauc! Normund, cik minūtes Tu nostāvi uz tilta? 20, ja ne vairāk, vai ne? Mums pēc saraksta dodās 4 min lai aizbrauktu no Ķīpsalas pieturvietas līdz Meierovica bulvāra pieturvietai! Jā, CSN mēs pārkāpjam, bet kurš Tev liedz būt pieklājīgam un palaist to busu atrāk, lai busiem nav CSN jāpārkāpj? Lepnums, vai ne? Ko nu tur tādu klaberkasti, kas ir pilna ar tautu tur laidīsi vai ne? Labāk ir parakstīt sūdzības, vai ne???? Pozitīvs visnotaļ Tu esi. !!!

л Лялька 22.01.2010

Да нам приходится нарушать, а что поделаешь, когда невежливые водители легковушек, которые везут себя и максимум ещё 4 человек, не пропускают автобус или троллейбус в котором едет около 100 пассажиров, которые все едут на работу или домой... К тому же у нас график, который нужно соблюдать и к сожалению без нарушений это невозможно... )))