Rīgas Satiksme - CSDD noteikumi

RS trolejbusi parvietojas pa Valdemara ielu 2am joslam pa vidu, tadejadi bremzejot satiksmi jo brauc vini lenam kamer stangas parmetas pa vadiem.Domaju ka viniem nav vietas bet kad pietura tad gan smuki vini mak piebraukt pa vienu, malejo joslu..KAPEC CP neskatas un nesoda? Pasam jarikojas un jaievies kartiba???

N

RAMONA👀 03.11.2009

kā māmiņa, kura izmanto trolejbusus, lai pārvietotos ar ratiem neesmu apmierināta, jo ir grūtāk izkāpt, kad trolejbuss neapstājas pie pašas ietves, jo ir jāpārvar barjera - trolejbusa kāpnes un uzreiz jādomā kā ar priekšējiem riteņiem jau uzbraukt uz ietves. Pārvietojoties ar mašīnu arī tas traucē, protams, pa Kr.Valdemāra ielu, arī tāda pati PROBLĒMA MAN IR UZ pĒRNAVAS UN a.čAKA STŪRA gRĪZIŅKALNA VIRZIENĀ.

D Dīī 31.12.2009

Valdemāra ielā, tāpat, kā Čakmarijas ielā ir VIENA JOSLA katrā virzienā!
Tas pirmkārt! Otrkārt, trolejbusi brauc pa vidu tāpēc, ka gar malām ir kanalizācijas lūkas, kuras ir izsistas un tajās vietās ir lielas bedres. Un lai nebrauktu par šīm bedrēm, mēs maucam pa vidu! Un CSN to pieļauj. Tāpat ir uz Čakenes. Ja vajag braukt ātrāk par 5km/h, tad tikai pa vidu!

Izlasi lūdzu CSN p. 96! Trolejbusa platums ir 2, 55 metri + spoguļi, kurus nedrīkst apsist ap Valdemāra ielas kokiem! Sorry...

E Entonijs 11.01.2010

Nevajag ar savu ragaino lopu no Vef pieturas uz brivibas ielu gazties ara uz otro joslu.

D Dīī 14.01.2010

Entonijam-

Ragainie lopiņi ir 15 un 18 metrus gari. Ja Tev ir kautkāda saprašana par gabarītiem, tad Tu saprastu, kādēļ izbraucot no pieturas, purns ir jābāž otrajā joslā!
Un par Vefa pieturvietu runājot- kādēļ Tu necepies par tiem vieglajiem, kas stāv "stāvvietā" pirms Vefa pieturas virzienā no centra!? Nepietiek, ka viņi stāv jau pieturvietā, ir taču tādi KATRU DIENU, kas stāv vienkārši pirmajā joslā uz brauktuves un uzskata ka tam tā jābūt!

Tā kā vispirms jau vajag paskatīties pašam uz sevi... :)

T trolejbuss 14.01.2010

Es esmu Solaris trolejbuss. Es esmu 260 cm plats. Ja braukšu pa malējo joslu, tad atradīsies gana bezkaunīgie vieglie autiņi, kas man centīsies apskrāpēt sānus. Tad nu man pēc sānu apskrāpēšanas būs jāgaida CP un tad sastrēgumi būs lielāki. Jā, es esmu milzenis, taču manā vēderā ietilpst ap 100 pasažieru, kuriem nav sava personīgā auto. Lūdzu cienīt arī mani. Jo man ir jāievēro gratiks. Tad, ja kavēšu, tad pasažieri dusmosies uz mani.

E Entonijs 14.01.2010

skaties ka vienu reizi tavam solaris nenorauj stangas

л Лялька 22.01.2010

Entonij,

Ты совсем не знаешь правил дорожного движения. почитай-может поумнеешь ))))))))

C Crazy 16.06.2011

Kas tie tadi-CSDD noteikumi??? Ir Celju Satiksmes Noteikumi, nevis CSDD noteikumi, gudrinieki bljin!!!