Rīgas Satiksme

Šorīt notika atklāta ņirgāšanās par pasažieriem 835. autobusa galapunktā Upeslejās. Neskatoties uz to, ka nejēdzīgi izveidotajā autobusu sarakstā, kur viens autobuss atiet no 7.45 un nākošais 8.35, autobusi regulāri neierodas Upeslejās pēc saraksta. Un tā šorīt 1. decembrī plkst. 8.50 ierodas reizē 2 autobusi Upeslejās. Vispirms mazasi dzeltenais,kuram jāatiet 9.00 un lielais zilais, kuram bija jāatiet 8.35. Zilais ar numuru EL 2371 ( 32602) mierīgi apstājas aiz dzeltenā. Dzeltenais piebrauc pie pieturas un, kad ir pārdevis pasažieriem biļetes, zvana otram: "Pojezžaij Andrjuha!". Sāk kustēties zilais autobuss un pasažieri, kas jau sen kavē darbu kāpj ārā no dzeltenā, kura šoferis atsakās (!) atdot naudu par pārdotajām biļetēm. Tad nu steidzīgie cilvēki plkst. 8.55 pārkāpj zilajā autpbusā, kuram bija jāatiet 8.35. Šoferis uzņem lēni līgojošu gaitu ar telefonu pie ausīm un 35 minūtes "velkās"līdz Pļavniekiem. Pa ceļam vēl iekāpj 3 kontrolieri lēni līgodamies, un atkal aizkavē autobusu. Vai tāda var būt attieksme pret pasažieriem brīdī, kad tiek plānots paaugstināt biļešu cenas? ???? ???????????????????????????????????????

K kate 12.06.2008

Piekrītu, upeslejās autobusi brauc pēc sava pašu izdomāta saraksta, turklāt bieži iekasē naudu un nedod biļetes vai kāpjot ārā lūdz tās atdot.
Bet kopumā par autobusu šoferiem varu teikt, ka man riebjas autobusi (es nerunāju par pilsētas iekšējo satiksmi, bet par starppilsētu un nomaļāku Rīgas rajonu), jošoferu absolūtā patvaļa ir neizmērojam-kad gribu, tad stājos pieturā, kad negribu, pabraucu garām, cikos gribu, tikos atbraucu uz pieturu, gribu iedodu biļeti, negribu nedodu, kad gribu izlaist ci;vēkus, tad izlaižu, kad slinkums stāties, nestājos arī tad, ja to lūdz. Pretīgi. atlaist tādus. un paaugstināt algas tiem nedaudzajiem labajiem šoferīšiem.