www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Braukšana pie sarkanās gaismas

AtrisinātaRīgas Satiksme - Braukšana pie sarkanās gaismas

Šodien 25.06.2019 apstājos pie sarkanās gaismas Dzirciema un slokas ielas krustojumā plkst. 9.38, kad pēc brītiņa krustojumu šķērsoja 25 maršruta trolejbuss nr. 29311 (virzienā no centra) . Vadītāja bez emocijām, neskatoties ne uz vienu pusi, mierīgi šķērsoja krustojumu pie sarkanās gaismas!

25.06.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kājiņa 26.06.2019

Ļoti atvainojos - atcerējos, ka braucot no centra, šajā krustojumā ilgāk deg zaļā gaisma!

Tu Turkey901 25.06.2019

Sniedziet sūdzību Rīgas satiksmei, apstākļus izskatīs un vainīgos sodīs!
Kāda tai jēga šeit? Aicinājums visiem klātesošajiem vairs nekad nebraukt ar Rīgas satiksmes autobusiem un trolejbusiem?!

Ne NeviensKa 25.06.2019

Nu ja neviens nebrauks, tad atkal samazinās reisu skaitu, vēl visu kaut ko sliktu izdarīs un drīz vispār nebūs tā sabiedriskā, bez kura arī tomēr diezgan slikti būs. Secinājumi? Teiksim tā - mazāk brauksim ar auto, vairāk izmantosim sabiedrisko, līdz ar to nebūs sastrēgumi uz ielām un sabiedriskie varēs izbraukt grafikus mierīgi laikā lai nebūtu jābrauc uz sarkano. Tici man, neviens jau speciāli nedzenās uz to sarkano gaismu. Reizēm cilvēkiem arī loģiskā domāšana tomēr jāieslēdz.

Cr critical thinker 26.06.2019

uz/pie sarkanās gaismas... latviski ir: degot sarkanajai gaismai

Braukciet ar zirgiem!