www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Bomži trolejbusos

Rīgas Satiksme - Bomži trolejbusos

Trolejbusā brauc vieni bezpajumtnieki un melnie. Neviens nemaksā par braucienu un smird!
Kāda jēga ka es maksāju par braucienu?
Sūdzos jau ne pirmo reizi. Kontroli esmu redzēJusi tikai no rīta kad bezpajumtnieki vēl izguļ rīta dzērumu. Vakaros uz mājām pēc smagas darba dienas jābrauc piesmakušā transportā kopā ar apmīzušiem bezpajumtniekiem un arābiem, kuri par braucienu nemaksā.

25.01.2023

I IdiotuMekletajs 25.01.2023

15-tā trolejbusa ikdiena

G Gonzo23 25.01.2023

Iesaku administratoram izdzēst šo sūdzību - rasisms.

T taisnibascinitajs3 26.01.2023

Nemaksājiet par sabiedrisko, noliekat tiesības, nopērkat personīgo transportu un tad rakstiet šeit sūdzības par to, ka degviela dārga un Rīgā slikta ceļu infrastruktūra, jo jāsēž sastrēgumos uz viena ceļa ar visādiem smirdīgajiem un melnajiem.

G Gii 26.01.2023

Jāmeklē citas braukšanas iespējas, lai neviens neizmanto RS, varbūt tad sāks piedomāt par brauciena kvalitāti...
Rīgas satiksmes transporti ir dārgi, lēni, pārbāzti, smirdīgi un lēni.