Rīgas Satiksme - bomži

KAD,K A D KAUT,KAS TIKS DARĪTS ,lai novērstu bomžu braukāšanu un smirdēšanu 7.maršruta tramvajā?Man,kā ķengaraga iedzīvotājai ir KAUNS,kad normāli cilvēki iekāpj šajā maršrutā un katru dienu tur vizinās kāds ,kas smird kā mazmājiņa?!Dzīvojam normālā rajonā,tramvajā brauc normāli cilvēki,pērk e-talonu,par ko??Par,ko mēs maksājam,par kaunu,ka mūsu tramvajā regulāri guļ sačurājušies bomži??Vai tiešam vadītājai- sievietei,jāmet āra bezpajumtnieks- vīrietis no tramvaja pašai???Vai nevar regulārāk noalgot kontrolieris šai maršrutā vai vismaz kaut ,ko darīt lietas labā?šeit regulāri braukā tūristi uz Lido,kāds iespaids viņiem rodas iekāpjot smirdīgā vagona??

Z

Y YoYo 30.12.2014

problēma ir tik viegli atrisināma, ja grib ...
Vadītājam ir tieši kontakti ar savu dispičeru, kurš šo infu tālāk var nodot pilsētas pašvaldības policijai (PP). PP bāzes vietas ir visā pilsētā un ierasties uz Rīgas Satiksmes izsaukumu Ķengaragā viņiem prasīs dažas minūtes lai savāktu šādus kārtības traucētājus!
Bet kā jau teicu te konkrētiem dienestiem ir jāgrib to darīt ...

M mierigaa 30.12.2014

jaaaa, taa tiesam ir problema.15 trolejbuss tiesi taads pats, citreiz slikta dusha pat paliek...kontrolieri kliedza uz mums kapec nemetam ara vinjus?trolejbusa bijam es, meita un vel 4 sievietes.Nevaru iedomaties kaa izmest virieti ar sievieti no trolejbusa...un tas nav mans pienakums..

juju 30.12.2014

Šis jautajums uzreiz jārunā ar vadītāju . Vajag pateikt-reku bomzis nāk, lai taisa ātri durvis ciet!Citādi piesmirdēs viss, ka nebūs, kur glābties! Vienā citā pilsētā man stāstija, ka pilsētas autobusa vadītājs pamanīja bomzi-durvis ciet.Bomzis skrien un nakošām durvīm, šoferis pa pederi un prom, lai bomzis netiek :D

D diiii 07.01.2015

Šo tiešām vajag sākt regulāt, jo tā nevar turpināties, iekāpj kontrole no visiem biļetes prasa bet šos smirduļus pat neizmet ārā

I ievucis! 07.01.2015

Bet tas jau vairs nebūtu 7. tramvajs, ja tur kāds nesmirdinatos :D :D

SergejsSN 09.03.2015

Rīgas Satiksmei tas nav izdevīgi, īstermiņā.
Vairums maksā, ieskaitot tūristus. Kamēr Rīgas Satiksme netiks nodalīta no Rīgas Domes, nekas nemainīsies, garantēju.

2 26252265 07.08.2020
slikts serviss

Anna ļela rigas satiksmes darbiniece atnema man talonu ar 3 braucieniem un nadeva . es vinai teicu lai atdod talonu bet vina pieprasija naudu par to 20 ero. tad vina man draudeja ar policiju un teica ka tad man bus jamaksa 70 ero .

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

E Eva Liepiņa 17.08.2020
Nokavēja 27 minūtes

17.08.2020 nokavēja 10.autobuss uz centra pusi. Vajadzēja viņam būt 17:08, ieradās 17:36. No fiksēts zvanā Rīgas Satiksmē. Vēlos, lai šo cilvēku atlaistu no darba.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

Vagons Komā 22.09.2020

NORMĀLI CILVĒKI? Visi strădājośie, studējošie un visi parejie "normālie cilvēki" ir domāti, lai tos izdrāztu visos caurumos un iespļautu dumjajos ģīmjos. Gudri cilvēki dzīvos brīvi, nekustinăs pirkstiņu, viņiem nekas nepiederēs un neviens neko viņiem.mevares izdarīt.