Rīgas Satiksme - Bojājums

Šorīt braucu uz darbu no rīta ar 1. Tramvaju no galapunkta Juglā. Galapunktā e-talona automāts nestrādā (pogas nereaģē) un arī tramvajā e-talona automāts nestrādā. Pat pirms manis bija sieviete kura mēģināja gan ar karti gan ar skaidru naudu samaksāt. Tramvaja numurs 57180

I

Dainis 05.02.2018

Un kāda jēga šeit to rakstīt? Vērsieties Rīgas satiksmē.

Nu bet vismaz kontrolieri strādāja?

I igos 05.02.2018

Nebija neviena.

Pacco_al 05.02.2018

Vai tiešām mēs esam kļuvuši tik tizli, ka nevaram iekāpt nākamajā tranvajā un nopirkt to biļeti? Nu kāda likteņa sazvērestība. Galapunktā automāts nestrādāja, laikam no aukstuma. Un tieši pirmajā tranvajā arī ne. Bet nākamajā, kurš ir pēc dažām minūtēm?
Jeb tiešām nereāli ir iekāpt nākamajā?

Pacco_al ir mājsaimniece, jeb uz darbu dodas 3 stundas iepriekš, lai gadījumā, ja pirmais transports neatbrauc, brauktu ar nākamo, ja otrajā nedarbojas e-talonu aparāts, brauktu ar trešo, ja trešajam durvis iesalušas, varētu gaidīt ceturto, u.t.t.

I igos 09.02.2018

Man jābūt darbā noteiktajā laikā un es nevaru kavēt. Es izeju uz transportu noteiktajā laikā lai paspētu uz darbu. Nevaru sev atļauties kavēt.

Оккупант 09.02.2018

Rīgas Satiksme обращается в контору по выбиванию долгов в компанию с лого со свастикой. так что готовьте натюрлих, а не бе бе по поводу не работающих валидаторов.