Rīgas Satiksme - Bojājums

51 autobusa šoferis ceļā no Abrenes iela-Ulbrokā 28 februari, pulkstens 17: 54 brauca pie centrālās stacijas pieturas, un diezgan palielā ātrumā brauca klāt, kur bija diezgan paliela peļķe, lidz ar ko cilvēki kas staveja mala ieskaitot mani, tika no galvas lidz kājām apšļakstīti, vēlētos par to kompensāciju, jabrauc uz pasākumu, bet tada negribētu pat tur rādīties, slapja un netīra… ļoti bēdīgi, un tā nav pirmā reize.

28.02.2023

G Gonzo23 01.03.2023

Nafig cilvēki stāv pie peļķes, ja redz ka brauc mašīna..

1 1976 муха 02.03.2023

Вот именно. Дороги у нас не идеальные, и в это время года лужи везде. При чем тут шофёр? Он следит за дорожным движением, а если от ещё и за лужами будет смотреть, то будет опаздывать. Сами попробуйте сесть за руль такого большого автобуса и в это время года никого не обрызгать.