www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Biļešu kontrolieri

Rīgas Satiksme - Biļešu kontrolieri

Vakar iegaju 17 trolejbusa. Bija tik daudz celveku, ka nebija iespejas uzreiz tikt pie aparata, lai registretu bileti. Kad nakosa pietura cilveki izgaja es ar bileti rokas saku kustities pie aparata. Bet taja bridi iegaja kontrole. Vini saprata, ka es to daru, jo ieraudziju vinus. Un ar vardiem aizturi sievieti melna jaka, saka mani publiski apkaunot. Rezultata samaksaju sodu un lidz sim bridim nevaru nomierinaties. Cik negodigi sanak.

T

U uldisM 16.01.2015

ja momentāli neesi nopīkstinājis automātiski esi zaķis. Man bija tā ka pieturā daudz cilvēku un mēs visi kāpām vienā transportā un ar mums kontrole. No visiem paspēja nopīkstināt tikai pāris cilvēku, jo aparāts tika atslēgts un visus pārējos gribēja sodīt kā zaķus. Bet nu tā kā mēs bijām vairākumā viņiem nekas nesanāca un es protams kopš tās reizes pēc iespējas tagad braucu pa zaķi. Prasīsiet kapēc? Kāda attieksme pret mani tāda pret viņiem, jo vai nu es esmu zaķis vai nu mākslīgi pataisīts par zaķi, tad jau labāk esmu.
Bet nu nākamreiz pasūti kontrolierus piecas mājas tālāk un sodu nemaksā. Tiesības piespiest maksāt viņiem nav.

T tatuta 17.01.2015

Ta es ari butu darijusi, bet mana kluda bija, ka esmu iedevusi savu pesonalo kartinju, kas bija rokas. Un vini teica, ka neatdos, kamer nesamaksasu. Un intelegentiem cilvekiem labak samaksat, neka stridities un butu apkainotai vel vairak. Ta ari peln savu naudu, no tadiem, ka es, bet cik reizes redzeju, ka citus kas stridas vini vienkarsi palaid.