www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme biļešu kontrole

Rīgas Satiksme - biļešu kontrole

Cik tātu turpināsies biļešu kontrolieru bezkaunība un nekompetene? Sabiedriskā transporta kontrolieris J.Čerepinskis nepaskaidroja kāpēc ir jāmaksa sods par braukšanu bez biļetes sabiedriskātransportā 5,- lati nevis 2,-, jāatzīmē, ka saskaņā ar LAPK naudas sods par braukšanu sabiedriskā transportā (Rīgā) ir no 2.- līdz 5,- latiem. Jāpiebilst, ka arī uzvedība neatbilst nekādai ētikas normai, atņem dokumentu, sarunu veic diezgan rupji un izaicinoši uzvedas. Ja sabiedriskā transporta kontrolieris neprot, navar vai negrib pienāciģi pildīt savus amata pienākumus, tad tādam personām būtu jāpiemēro sankcijas un jāsoda. Lai sabiedriskā transporta kontrolieris nav spējīgs pats veikt savus pienākumus, lai sadarbojas ar policiju, jo savadāk viņi iedomājas, ka var rīkoties neatbilstoši ētikai un normam, lai policija viņus pakontrole. Jāatzīmē, ka arī pastāv korupcijas risks, ienāk 2 kontrolieri, izsedina pasažieru arā, piedraud, aiztur (kaut viņiem nav šādu tiesību), paņem naudu, neiedod kvīti un ieliek naudu sev kabatā. Šo cūcību jāizbeidz.

Z ziilaans1 17.02.2012

Un jāizbeidz būtu braukā bez biļetēm arī!!!

A Aigarins 08.08.2012

Ar biljetem braukat nau stiligi..;]

Ausainītis 08.08.2012

Ar biļetēm brauc tikai lohi!

Z ziilaans1 08.08.2012

Lohs esi tu un tavi draugi

A Aigarins 13.08.2012

Zilans1 ir tas luzeris, kurs kontrole strada..;]Tik nozelojami tas ir, man no sirds zel so cilveku...;[

Z ziilaans1 13.08.2012

Aigarins ir tas nožēlojamais cilvēks, kam žēl 50 sant, vai tik tev ar nav jabrauc uz UK?Ja tik švaki ar naudiņu!!! :))))))

Ausainītis 13.08.2012

Tiem, kam švaki ar naudiņu, sēž kanalizācijas akās vai blindažās, visi normālie cenšas apčakarēt šo bankrotējušo ubagvalsteli, kā nu katrs mācēdams. Paraugs visiem 100 gudrās galvas, kuras nēm vienu miljardu pēc otra, nedodot neko pretī Latvijas valstij.

Z ziilaans1 13.08.2012

ar tādu domāšanu tikai paši sevi apčakarēsiet!

Ausainītis 14.08.2012

Ar savādāku domāšanu šinī valstī var drīzi vien nodzīvoties līdz bomžu līmenim.

M marllo 18.08.2012

ja tev šī valsts nepatīk tik ļoti-ko tu vēl te dari? brauc prom un visiem būs vieglāk bez tadiem kā tu