Rīgas Satiksme - biļešu cenas

Nesaprotu uz kāda pamata tik krasi tiek celtas biļešu cenas? Algas iedzīvotājiem krīt un maksātspēja samazinās. LŪDZU atgrieziet konduktorus sabiedriskajos transportos un vismaz 25 - 30 santīmu samaksu par braucienu!!! Būs papildu darbavietas + labums tiem, kuru algas tiek samazinātas - jo tieši tas ir kontingents, kurš sastāda 99% pasažieru.

Z

Z zaķis 28.01.2010

Domubiedru grupa visiem ceļotājiem, tūristiem.

Sveiciens visiem, kam patīk ceļot gan ar kājām, gan braukšus.
Pievienojies pats un aicini savus draugus pievienoties!

Ir izveidota jauna domaniska domubiedru grupa tieši ceļotājiem, kam patīk celošana, redzēt ko jaunu.
Domubiedru grupā dalīšanās ceļojumu pieredzē, informēšana par gaidāmajiem ceļojumiem, vai pārgājieniem ar kājām, vai braucot ar autobusiem. Ceļojumu un svētceļojumu grupu organizēšana'. Līdzbraucēju meklēšana. Kopēja iepirkšanās.

Aicinu ikvienu pievienoties:

Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām :)

Laipni tiek aicināts ikviens pievienoties!

A Aigarins 08.08.2012

Nevajag nevienus konduktorus, paldies Jums Rigas satiksme, par to ka nonjemat konduktorus.;]Varejat jau vel nonjemt kontrolierus, bet tas jau butu par treknu.Kops nau konduktoru, neesmu pircis, gandriz nevienu biletiti, un iedomajaties cik naudas esmu pa so laiku ieekonomejis...;]Jusu uzticigais Zakitis.;]