www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Bezsakarīgā transportu kustības

Rīgas Satiksme - Bezsakarīgā transportu kustības

Kāpēc transportu kustības saraksts ir tik absurds!????? 10 minūtēs var aiziet visi iespējamie autobusi, kas iet uz centra pusi vai uz Iļģuciema pusi, pēc tam ir 20 min. tukšais periods, kad nebrauc neviens autobuss uz nepieciešamo Rīgas pusi, kas īpaši izteikts ir 6dienās un 7dienās!!! kāpēc nevar pamainīt kustības sarakstu tā, ka uz centra pusi autobusi brauc 10 min pēc nesen aizbraukušā, lai nākmaie nebūtu jāgaida 20 min! Un iekļaut kādu transportu, kas iet arī 20 tukšajās minūtēs???

G gena 27.05.2011

tas pats ir arī Juglas virzienā. Vispirms reizē aiziet 1, 14, 21 un 40 tais un tad ir 20 min pauze.. sviests

T Tiešitā 27.05.2011

Tas pats ir arī vakaros no centra ar 3.un 6.autobusu, kuri brauc viens pēc otra, un tad 20 min.nav neviena, un arī 7.un 8.autobuss no Stradiņu poliklīnikas tāpat-pusstundas intervāls, tad aizbrauc abi maršruti, tad atkal neviena.Sen bija laiks visus RS priekšniekus iesēdināt sabiedriskajā transportā, lai beidzot nolaižas no saviem augstumiem sabiedriskajā transportā.