Rīgas Satiksme - Bezkaunība

Man tas ir apnicis. No kontrolieriem praktiski nav nekādas jēgas.
Laiž tos nekaunīgos bezbiļetniekus vaļā. Saprotu, ir cilvēki kuri nekādīgi nevar samaksāt to naudu, bet vienalga, sods ir sods, likums ir likums un ir jāmaksā. Kāda jēga no viņiem, ja lielāko daļu palaiž vaļā? Sodu naudas ienākumi ir niecīgi, jo patiesībā summa var būt daudz, daudz lielāka no tiem nolādētajiem zaķiem.
Brauc jauniešu bari, ne par ko nemaksā, ar pudelēm rokās, vazājās no viena maršruta uz otru, bet ienāk kontrole un tos palaiž vaļā un tiė aiziet smaidoši prom. Daudzi izdomā idiotiskas pasaciņas, par to, kāpēc nav biļete, bet naivie kontrolieri palaiž vaļā tos bezkauņas kuri vienmēr tiek sveikā cauri, bet tad, kāpēc ir jāmaksā nauda pieaugušam cilvēkam, kurš strādā, pelna, bet nu šoreiz bez biļetes un ienāk kontrole un kā pieaugušajam prasa maksāt sodu. Kāpēc?, Kāpēc tam cilvēkam jāmaksā, ja paralēli transportā tādu pašu cilvēku vienkārši palaiž vaļā? Kur taisnība? Tikai draud tiem jauniešiem un citiem ar to policiju bet nekāda tur policija nav, lai gan ir jāsauc un jāsazinās ar vecākiem!
Ja nav naudas, biļetes, lai staigā ar kājām!
Daudzus vienkārši nenoķer! Jo, nesenie dati par 7.tramvaju! Murgs! Tikai 10 bezbiļetnieki dienā? Neticami, bet tas ir niecīgs skaitlis, jo šajā maršrutā brauc katru dienu simtiem bezbiļetnieku!!! Kurus daudzus palaiž vaļa, jo kontrolieri baidās ka pa muti nedabūn!
Jāatlaiž tādus! Vajag ņemt stingrākus, protams bez roku palaišanas, bet tā, lai maksā! Savādāk sīkos jauniešus palaiž, tie saka ka naudas nav, bet kvartālu tālāk nopērk pudeli alus un cīgas un staigā!
Pretīgie bezbiļetnieki! Pati vienmēr maksāju!
Bet pēc vakardienas ši situācija ir piegriezusies! - 3 jaunas meitenes, pilnīgi melodamas apmāna gados vecāko kontrolierīti, bet šī palaiž valā un tās smaidošas aizkskrien, bet tā pati kontroliere sodīja sievieti kas brauca arī tajā autobusā, kur palaida meitenes, bet viņa prasīja lai maksā sodu, bet sievietei vienkārši beidzās etalons. Nu, tā arī samaksāja, bet cilvēks pērk etalonu un maksā, bet daudzi vienkārši tiek vaļā savu melu pēc!

K

R RS 18.06.2010

Redziet, par jaunatni ir tā, ka mēs paši tādu esam to jaunatni uzaudzinājuši! Jaunatnei liekas, ka nobraucot bez biļetes-ir moderni un jūtās viņš kā varonis! Tāda ir tā audzināšana!
Man viens jaunietis šitā garām ejot, pateica, paldies, ka bez maksas atvedāt! Es šim atbildēju, jā mēs visus daunus bez maksas vedam! Šim mute ciet bij!

B bruno nils ušakovs 27.06.2010

kāja

N 29.06.2010

Ak Jēziņ, cik daudz nicinājuma ir šajā rakstā!
Tā ir katra paša izvēle un problēma maksāt vai nē. Kāpēc gan būtu jācenšas būt godīgam valstī, kura, es atvainojos, drāž mūs visus! Arī kontrolieri ir cilvēki, kuri baidās par savu dzīvību, jo jau ir bijuši daudzi gadījumi, kuros viņi tiek fiziski iespaidoti! Un beigu beigās...es nezinu ir tev bērni vai nē, bet padomā varbūt arī tavs bērns dažreiz ar draugiem mēdz izšmaukt pa zaķi, un kā būtu tev, ja viņu savāktu policija?!
Un es nekad nenoticēšu, ka tu nekad savā mūžā nēsi braukusi bez biļetes ;)

I ihihi 08.07.2010

"Šoreiz nav biļetes..."
"Vienkārši beidzās e-talons"

Tā vienkārši nav biļetes un tikpat vienkārši beidzās e-talons? Domā, ko runā! Tā ir vistīrākā ņaudēšana, ko Tu te sarakstīji - piekrītu, ka visi ir jāsoda, kuri brauc bez biļetes, bet necenties attaisnot sevi - ja beidzies e-talons, tad kāp ārā un nopērc, nejau momentāni durvis aizcērtās transportam, kā arī ja šoreiz nav biļetes, tad kur garantija, ka pagājušo un aizpagājušo reizi tā bija? Man prieks, ka kontrolieri reizēm palaiž vaļā cilvēkus un neliek maksāt sodu, jo tiešām ir cilvēki, kuriem nav tās naudiņas, bet vajag steidzami kur nokļūt :)

J joe 12.07.2010

sabiedriskajiem transportiem vajag but bez maksas !!!tev smird dirsa ja tu ta nedoma

D darbs 01.09.2010

tu bleee ko tev skauz ka pati nemaki piemuljkot kontrolieri?? vot tu losene maksa bet mes braukasimies :))

A ADAMSFINANŠUPAKALPOJU 08.09.2010

*** Pasteidzieties ***...!!! Vai Jūs esat pārsteigts? tas ir reāls, un jūs nevar atļauties palaist garām šo lielisko iespēju, bagāts ADAMS FINANŠU PAKALPOJUMI LIMITED piedāvā visu veidu aizdevumi ar ļoti zemu procentu likmi, bagāts ADAMS Finansu PAKALPOJUMI piedāvā visa veida aizdevumu, piemēram, personas aizdevums, biznesa aizdevums, auto aizdevums, mājas aizdevums, starptautiskā aizdevuma, hipotekāro kredītu, studējošā kredīta, apdrošināšanas aizdevums, jebkura cita veida aizdevumu, jums ir nepieciešams, vai rakstiet mums pēc iespējas ātrāk ar šādu informāciju, norādot summu, jums ir nepieciešama kā aizdevums

Pilns nosaukums:
Apjomu, kas vajadzīgs:
Personas tālruņa numurs:
Aizdevuma ilgums:
Vai jums kādreiz lūdza aizdevumu līdz: ..
Dzimums:
E-pasts: [slēpt]@dr.com

Paldies, un Dievs aplaimot, jo mēs gaidīt savu e-pasta drīz ... Sazinieties ar mums .. [slēpt]@dr.com

M Mr.StevenOwen. 14.09.2010

Hello,
Vai jūs meklējat uzņēmējdarbības aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto
aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska
kapitāls utt, vai Jūs bijāt atteikta aizdevuma banka vai jebkāda cita finanšu
iestāde vienai vai vairākām reasons.You ir īstā vieta
Jūsu kredīta risinājumus!
Es esmu aizdevējs, es piešķirt aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām pie
zemas un pieejamu procentu likmi 3%.
Ieinteresētā persona būtu Kontakti ar šādu informāciju par apstrādi, aizdevuma un
nodošanu 48 stundu laikā;

E-pasts:
Valsts mērķis Loan:
Aizdevuma summa ($):
Ikmēneša neto ienākumi.

Nokļūt atpakaļ uz mani, cik drīz vien iespējams ar iepriekš minēto informāciju iegūtu vairāk informācijas.
Es ceru dzirdēt no jums.

Ar laba vēlējumiem,

Mr. Steven Owen.

M MrsMisanHeller. 08.10.2010

Dear Sir: Mrs

On-line kredīta pieteikuma konsolidāciju ar Finanšu Misan
Harijs Finanses varam nodrošināt jūs ar jebkādiem mērķiem aizdevumu, pamatojoties uz iepakojuma, var palīdzēt nodrošināt brīvu,
neatkarīgi no to finanšu stāvokļa, mūsu kompānija piedzīvoja virkni inovāciju sniegšanas pirmās klases finanšu
pakalpojumus mūsu klientiem: - Vai jums meklēt uzņēmējdarbības paplašināšanai vai izveidot uzņēmumu kredītu?
Vai jūs meklējat personas aizdevumiem?
Jūs varat aizņemties kaut līdz 49, 999, 999.99 $ USD
Saņemt pieņemamām procentu likme ir 3%
Izvēlieties no 1 līdz 20 gadiem maksā.
Saņemiet nodrošināto, gan nenodrošināto uzņēmējdarbības un personas aizdevumiem.
Ātrās aizdevumus var piešķirt neatliekamā medicīniskā palīdzība.
Refinansēt jūsu mājās?
Ja jūs vēlaties, lai nostiprinātu savu aizdevumu pirms?
Tikmēr bankas teica, ka jums nav kvalificēti?
Jums ir briesmīga kredītu?
Vai jūs kādreiz esat pieredzējis bankrotu?

Ja Jūs esat ieinteresēti saņemt aizdevumu, vai nepieciešama finansiāla palīdzība,
sazinieties ar mums MISAN FINANCE.email: [slēpt]@gmail.com
Ja jums ir nepieciešams kredīts, tad jūs varat nodrošināt
Sīkāka informācija zem mani.

Aizdevuma summa ir:
Lai aizdevums:

Ar cieņu,
Mrs Misan Heller.

Ievērībai:
Ar šo informējam, ka M. Carol Ann Hewitt AIZDEVUMIEM FONDS pašlaik kas veic aizdevumu fiziskām personām, uzņēmumiem un sadarboties iestāžu par pieejamu procentu likmi.

Vai Jums vai finansiāli paredz? Vai jums ir noraidīts ar bankas vai victimized ar šo interneta hoodlums vai vēlas, lai nokārtotu savu parādu uz visiem laikiem, šeit nāk lieliska iespēja, jūs varat veidot savu sapni, kļūt par pašnodarbinātām izmantot un pašu savu personīgo biznesa kļūt par uzņēmēju.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūs Carol Ann AIZDEVUMIEM FONDS pa e-pastu [slēpt]@hotmail.com), vai sazinieties ar mums ar šādu iepriekš minēto informāciju. Mēs garantējam Jums ir pārskatāmas un efektīvus pakalpojumus.

Aizņēmēji Datu informāciju tālāk.
Vārds ...
Uzvārds ...
Nodarbošanās ...
Sekss ...
Valsts ...
Valsts ...
Mēneša ienākumi ...
Apjomu, kas nepieciešams ...
Ilgums ...
Tālruņa numurs ...