www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme ''bezbiļenieki''

Rīgas Satiksme - ''bezbiļenieki''

Labdien!
Interesanti,kam ir rakstīti noteikumi.....? Cik zinu,Rīgā skolēni sākuši braukt bez maksas,jā to viņi visi zina ļoti labi.Bet apakšpunktus neievēro!!!!! Tur ir skaidri un gaiši teikts,ka neaizņemot sēdvietu,taču,katru rītu,kad darbacilvēki,kas pērk biļetes dodas darbā,nav kur likt pakaļu..... bet tie sīkie tarakāni tik sēž un smaida.Kontolierim būtu jāpievērš lielāka uzmanība 16.transporta autobusam un 15.troleibusam,kurā to sīkaļu ir pa pilnam.Ja Jūs mīlīši, nespējat ieviest kārtību,tad mums-cilvēkiem,kas laicīgi papildina talonus,vairs nebūs vēlmes to darīt,un ar sodiem neiebiedēsiet!!!!Lūzeri!!!!:)))

M mainmenumain 23.09.2012

tu esi nožēlojams :D kājas tik trauslas, ka nevari nostāvēt :D
Lūzeris esi tu, kurš sūdzas par tādu sīkumu un pašam ir tik vājas kājas un nav drosmes kādu siikaļu izdzīt no vietas

P podzija 23.09.2012

No pendžiem mācās. Tie jau ar par velti lien transportā tieši tad kad citiem uz vai no darba jābrauc.

M manja 23.09.2012

Es pilnigi piekritu, ka ir kaut kas kamaina, jaraksta kada kopiga sudziba, lai pievieno papildus reisus, jo no ritiem ir nezheligi daudz cilveku, it ipashi bernu, kuri aiznem vietas, bet tie, kuriem nepietiek, grustas un klaiga, ka ari lauzh aurobusam durvisun zime ar markieriem

P polina081 18.08.2013

Eto kakoj-to kosmar! 17.08.2013. avtobusom 3-go marsruta ehatj bilo nevozmozno. Pitalisj sestj na avtobus s ostanovki *Valguma iela* vse avtobusi bili nabiti bitkom, prostojali na ostanovke s malenjkin rebenkom propustili 4 avtobusa. V konce koncov prislosj sestj na 21 avtobus ehatj do Imanti i peresazivatjsa na 36 avtobus stobi dobratjsa do *Vakarbulli*. A kak ze obewannie dopolniteljnie rejsi transporta na vremja *Rigas Svetki 2013*? Esli na *Spilve* provodili avia6ou mozno bilo podumatj i o tom kak ljudjam tuda dobiratjsa, v konce koncov 3 avtobus idet ne toljko do *Spilve* i estj ljudi kotorim nado bilo i v Bolderaja i daljwe. Ocenj ploho organizovano, ne produmano. POZOR!!!