www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Bandīti nevis kontrolieri!

Rīgas Satiksme - Bandīti nevis kontrolieri!

Brīnos kā viņi nebaidās pārkāpt savas tiesības un darba normas - ir tak tik daudz dažādu cilvēku. Man bija tā ka noķēra bez biļetes viņš centās man līst kabatās jo neticēja, ka man nav naudas un ka esmu bezdarbnieks, tad viņš pielietoja spēku un nelaida mani laukā no autobusa, bet man vajadzēja steigties pakaļ bērniem uz bērnudārzu. Tad man nācās pielietot pret viņu fizisko spēku, lai tiktu laukā, jo viņš pārkāpa savas likumīgās tiesības un traucēja man brīvi pārvietoties ko drīkst darīt tikai Policija. Un tad kad es ar spēku izkāpu kopā ar viņu no autobusa un es viņu brīdināju, ka pielietošu pret viņu savu gāzes ieroci (pistoli) ja rīkosies pretlikumīgi, tad likās mierā.

Takā ja jums kontrolieris fiziski mēģina ko darīt, kaut vai aizturēt tas kvalificējās kā uzbrukums un jums ir tiesības aizstāvēties pielietojot vissus likumīgos spec līdzekļus (gāzes pistoles, gāzes baloniņus, elektrošokus.u.c.) - tikai neapdraudot pārējos pasažierus.

Jo ja jūs noķer bez biļetes kontrolieri nedrīkst, līst jums pa kabatām jo pat Policija to nedrīkst darīt viņi var tikai to jums palūgt - Izņemot gadījumus ja kabatā atrodas ierocis, tad Policija var jums līst kabatās, bet ne kontrolieris. Un aizturēt jūs var tikai Policija.

I Inka 19.12.2009

Jums gan ir tik daudz un dažādas tiesības, piemēram, bez kādām problēmām un sirdapziņas pārmetumiem braukt bez biļetes sabiedriskajā transportā. Ja nav naudas- ej ar kājām!!!
Galvenais jau ir nopirkt gāzes pistoli...Nabaga bezdarbnieks!

J JānisK 19.12.2009

Godam esi nopelnījis bezdarbnieka statusu, es tādu ambiciozu, agresīvu, iedomīgu un aprobežotu tipu neņemtu darbā pat uzplaukuma gados. Visam nauda pietiek, gāzes pistolei, internetam, tikai biļetei neatliek. Un vēl lielās ar savu iedomāto varonību un totālo stulbumu.

I Inga 19.12.2009

Jūs te divi gudrinieki nevajaga aizstāvēt rigas satiksmi! Lopi

A agnese 19.12.2009

Piekrītu Inkas un Jānisk komentāriem! Man biļete ir vienmēr un nekad, uzsveru, NEKAD! nav bijis problemu ar kontrolieriem! Bet riebjas šoferi, kas 48.galiņā Sarķenē pīpē, tai vietā lai ielaistu pasažierus autobusā, ārā mežonīgi auksts. Vinu reizi vispār, piebrauc, ielaiž, vēlos nopirkt biļeti, a tur šoferis ar resnu, trennuškās tērptu instruktoru Šis man krieviski uzrēc! Padaždjote! Otdohnutj nedajut, obnogleli! Paši iet pīpēt, bet tas tak pieturvietās aizliegts! Iekāpj, nopīpejušies, smirdīgi un brauc. Prasu, vai tagad varu nopirkt biļeti? Dusmīgu purnu pārdeva. Nu vai pēc šādas attieksmes ir vēlēšanās vēl pirkt biļeti? Ku kū, Rīgas satiksme!

R Raitis 19.12.2009

Inga ka tik tu pati tāda neesi :D
Piekrītu Jānim un Inkai. Bez biļetes braukt nedrīkst.
Savas tiesības tu zini, bet neaizmirsti, ka pārkāpi likumu-ja gribi braukt, nopērc biļēti---->Lohs.

B Baņkieris 19.12.2009

Šajā gadījumā arī es esmu Rīgas satiksmes pusē.
Mēs visi tik gudri, ka zinām savas tiesības, bet pienākumus aizmirstam!
Jā, kontrolieris ir rīkojies nelikumīgi, ja viņš rīkojies tā, kā šeit aprakstīts, bet arī jūs rīkojaties nelikumīgi, jo izmantojat pakalpojumu un nemaksājat par to! Jūs arī pārkāpjat LR Administratīvo pārkāpumu likuma pantu, jo braucat bez biļetes. Sods šādos gadījumos ir līdz 15Ls.
Tādi kā jūs arī liek celt biļešu cenas un pateicoties bezbiļetniekiem uz 50%, RS ceļ cenas, jo vieglāk ir celt cenu, nekā ievest kārtību savā saimniecībā.
***********************************************************************************************************
Bet jums ieteiktu sūdzēties tajā gadījumā, ja no jūsu puses nav pārkāpumu, bet šajā gadījumā jūs pats rupji pārkāpjat likumus!
Tiesības jūs ziniet, bet par pienākumiem esat piemirsis. Izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojums jūsu pienākums ir apmaksāt braucienu! Un tas, ka esat bezdarbnieks jums nekādas atlaides nedod!
Ja nevarat samaksāt par braucienu, tad jāiet ir kājām, vai jāgriežas RD pēc palīdzības!

O oleg 28.12.2009

Man viens pamulkis no kontrolieru bandas iedeva pa zokli vairakkart.Ne par ko.Drosi vien, patik cilvekus mocit, jo taa ka bernibaa ar kakiem jau "neker".Gribu vai nu nopirkt nazi vai nu gazes pistoli.Ja satiksu so cilveku bez "pavadijuma", parunasu ar vinu velreiz.Rakstiet, ludzu, kur vai kaa var uzzinat so pamulku bio, it ipasi par tiem, kas strada pa 4 tramvaju.

O oleg 28.12.2009

Man kāds nenormālais no "kontrolieru" bandas iedeva pa žokli vairākkart, nirgājās un žnaudza, sabojāja vertīgo mantu.Es ne viņu, ne viņa "kolēģus" nesitu un nekadā citā veidā neaiskaru.Pec tam kopā ar parējiem bandītiem meģinaja izspiest no manis 15 Ls un galu galā apmierinājās ar 3 Ls, pretī, protams, neko neizrakstot.Tas viss notika tumšā laikā, 24.12.2009, ap 07.15, 4. tramvajs, Uzvaras parka rajonā.Ja ir aculiecinieki, lūdzu rakstiet e-pastā.Arī iespējamo noziedznieku foto, vārdus un uzvārdus, ka arī citu noderīgo info.Paldies

л Лялька 22.01.2010

Бедные, бедные безбилетные пассажиры. Как ВЫ любите жаловаться на работников Ригас Сатиксме. А сами не выполняете ВАШИХ ПРЯМЫХ ПАССАЖИРСКИХ ОБЯЗОННОСТЕЙ-ОПЛАТУ ПРОЕЗДА в общественном транспорте.

H harijs 15.06.2010

Par pistoli runājot, ziedu laikos iegādājos, un ja cilvēkam mainās dzīves apstākļi, vai tad būtu vietā pārmetumi par mantu.
Ar savu minimālo algu uzturu dzīvokli, māju laukos. Ir daudz labumu dzīvē sagādāts, vai tādēl jājūtas nabagam.

J Juris 14.03.2011

Rīgas Satiksmes kontrolieri atļaujas pārāk daudz!
Nesen braucu 6.tramvajā uz mājām iekāp kontrolieri (vīrieši 3.gab)
1.trāpījās bezbiļetnieks 2 sāka kontroli! (visi iekāpa pa pēdējām durvīm)
Pēc pāris vārdiem ar bezbiļetnieku viņi pārtrauca kontroli tramvajā (bija pārbaudījuši labi ja 5 cilvēkus)
un ar varu un pielietojot spēku izvilka viņu no tramvaja!
1)Rīgas Satiksmes kontrolieriem nav tiesību pielietot spēku!
2)Rīgas Satiksmes kontrolieriem nav LIKT (tikai lūgt) izkāpt no transporta to var darīt tikai policija!
3)Rīgas Satiksmes kontrolieri nepildīja savu tiešo pienākumu un nepārbaudīja visus pasažierus
4)Rīgas Satiksmes kontrolieriem nav tiesību turēt ar fizisku spēku līdz ierodas policija
5)Rīgas Satiksmes kontrolieriem nav tiesības DRAUDĒT ar policijas izsaukšanu!
6)Rīgas Satiksmes kontrolieriem IR tiesības LŪGT samakāt sodu par braukšanu bez biļetes!

J Juris 14.03.2011

...bet šajā gadījumā jūs pats rupji pārkāpjat likumus!

[komentēju]

Jā pārkāpjam tikai to vajag darīt likumīgi un to cenšamies darīt!
Tādā gadījumā likumdošanu vajag sakārtot lai nebūtu ko iebilst!
Pašreiz pēc latvijas likumdošanas ja kopā ar kontrolieriem nav
policijas darbinieku, ja kontrolieri nepārkāpj savas tiesības
Ir iespējams braukt RS transportā bez maksas!
Pats to nedaru jo negribu no likumus nezinošiem RS kontrolieriem
dabūt pa seju utt...!

в Виктор 05.05.2011

Иногда когда не бывает выхода я даю сыну свой персональный е-талон. И в большинстве случаев контролёры с пониманием относятся.Но на праздники у него отбирали е-талон и требуют заплатить штраф.не смотря на то что фактически поездка была оплачена и ссылаются на какие-то правила. Но нельзя же быть такими бюрократами надо оставаться и людьми .Ведь у вас тоже есть дети...