www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Necilvēcīga attieksme,krāpšana

Rīgas satiksme autostāvvietas - Necilvēcīga attieksme,krāpšana

Pildot darba pienākumu ikdienā,man nepieciešams novietot auto pilsētas centra stāvvietās.Apmaksu vienmēr veicu ar īssziņu.Tā nu sanāca,ka šodien novietoju auto A zonā un pēc 15 minūtēm atgriežoties,uz vējstikla mani sagaidīja soda kvīts 20,50€.Pārbaudīju īsziņas,stāvvieta pieteikta pl.16:45 sods izrakstīts pl.16:52.Sākumā nodomāju,ka ir notikusi kāda kļūda,bet tad sapratu,ka pats esmu steigā pieteicis apmaksu B zonā.Skaidrs,ka nu jau vairs nekas par labu nav vēršama,bet principa pēc piezvānīju uz info tālruni,kas norādīts soda kvītī.Paskaidroju situāciju,bet atbilde viena:jums jāmaksā sods.Nu labi sodu es samaksāšu,bet par ko tad samaksāts ar īssziņu?Pēc loģikas,tā summa būtu jāatgriež,bet kas tev to deva,izrādās saistošie noteikumi neparedz naudas atgriezšanu.Secinājums: parastie civēciņi,kas naudu pelna godīgi strādājot,nav tiesīgi kļūdīties un par kļūdām maksā divkārši.Lai jums labs naktsmiers un nekad nekļūdītiess(bez ironijas).Paldies par uzmanību!

E Edgars1212 14.09.2023

Tieši tas pars keiss. Blaumaņa ielā nolieku mašīnu A zonā. Vienmēr esmu atradis vietu parkingam B zonā, bet šoreiz tā vieta izrādījās pāri krustojumam. Samaksāju kā parasti ar mobilly par B zonu un skrienu pie zobarsta. Pēc 30min esmu ārā un bāc 20 eur sods...

Zvanot uz to viņu tālruni un mēģinot izskaidrot situāciju attieksme kā uz konveijera. Paši vainīgi maksājiet sodu tagad. Par ko es maksāju B zonā?
Krievu bizness īsāk sakot ... :/