www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme autobusu saraksts rīgas 47 vidusskolai

Rīgas Satiksme - autobusu saraksts rīgas 47 vidusskolai

Lūdzu saskaņojiet reisus ar rīgas 47 vidusskolu - it īpaši no 5 - 8 stundai, kad visvairāk bērnu brauc (no Abrenes lielas uz kalētu ielas)..

Lūdzu, bērnam ik dienu ir 2km jājiet.. Tas varbūt izsklausas rīdziniekiem nekas (runāt ir viegli), bet tomēr - ja pa virsu ir nogurums.. Ja varbūt ir kāda trauma vai kas.. Vismaz nav jauztraucas par bērnu.

Daudzi no skolas dzīvo tālu. Ja jūs pārmainītu reisus - tas būtu ideāli, kaut tos pašus tikai cik tur minūtes ātrāk/vēlāk..

Vasarā tie 2km ir sīkums, bet ziemā.. Ceļi jau tā tur netiek tīrīti kā centrā.. Tur vienkārši varbūt kāds labs onkolīts izbrauc ar lāpstu cik viņam pašam vaig un visi par turieni iet.. Viņš jau tikai pāri pārbrauc.. Tāpat viņam nav viss rajons jātīra..

Jo patiešām gabaliņš ir..

It īpaši manējam - pat laika nav paēst ( trenniņi).. Vienkārši skrien uz māju, lai paspētu uz trenniņu.. Skrien - nomet somu un ar trenniņu somu skrien uz transportu.. Un tomēr trenniņ soma ir paliela.. Garderobē nevar atstāt (nu kāds var kautko aizņemties..). Un arī katru dienu nav īsti ērti skraidīt ar papildus kg (ja jau pagāšgad bija ļoti smaga soma..)

Atvainojiet lūdzu par visām kļūdām - jo man kautkas notika. Vienkārši grūti rakstīt vienu un to pašu tekstu divas reizes..

Lūdzu! Atvieglojiet bērniem dzīvi!
Tāpat tantiņām nekas nenotiks tās pāris minūtes (nu ja ātrāk vai vēlāk)..

I

T Tantiņa 31.08.2011

Ilzīt, ja Tavs kumeļs sporto, tad viņam tie pāris kilometri ir labs treniņš.

A AnGos 31.08.2011

Šajā gadijumā es vairāk sliegtos uz to, ka skolai vajadzētu iesniegt šādu lūgumu! Tas nozīmē, ka, vecākiem vajag ar šo jautājumu griezties pie skolas vadības! Un tad jau skola vērstos RīgasSatiksmē, bet maz ticams, ka kaut kas izmainīsies tuvākajā laikā, jo jau izvietoti jaunie grafiki :(
Man nav saprotams, kādēļ šie jautājumi tiek aktualizēti tik tad, kad jau viss ir izstrādāts iespiests un izvietots!!!

F Fikuss 31.08.2011

Jopcik! Rakstiet iesniegumu Rīgas domes satiksmes departamentam, nevis šeit, kur tam nav ne mazākās jēgas.

R Ronalds 01.09.2011

Tantiņ, manam dēlam jau tā pietiekami stingrs trenniņš.. Nav nekādas izspriecas..
Bet bērns skrien cik vien ātri var.. Darbadienās jau tā grūti mājasdarbus pildīt, jo mājās atbrauc piekusis, pēdējiem spēkiem atver durvis un iet gulēt.. Jāceļas ļoti agri lai pildītu mājasdarbus..

Daudziem bērniem ir trenneri - ui - dari ko gribi, bet manējam - stingrs..

S Sauliite 01.09.2011

Nu ziniet, ja bērns nepaspēj paēst, ir pārguris un nepaspēj pienācīgi mājas darbus izpildīt, tad kā vecākiem vispirms jums vajadzētu padomāt par treniņu nepieciešamību, nevis sūdzēties par RS!