www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Autobusu kustība

Rīgas Satiksme - Autobusu kustība

Rīgas satiksme 5 autobuss Mežciems - Abrenes iela pēdējā laikā ļoti bieži nekursē vispār pēc grafika. Visbiežāk 20:11 no Līduma ielas vispār neatbrauc vai atbrauc ar pusstundas nokavēšanos! Vai tas ir normāli, ka pat no sākumpunkta autobuss tā kavējas? Uz norādītajiem laikiem vispār nevar paļauties! Kursē kā grib! Sakartojiet autobusu laikus!

31.05.2019

S Spuris 31.05.2019

Tas nav tikai ar 5 autobusu.Tas pats ir ar 15 kurš nu nekādi nevar iestrēgt ja brauc no Juglas.Un tas ir ne vien reiz vien,kad nav vispār norādītajā laikā.Tas pats arī 18 trolejbuss kavē lai gan Gaiļezers ir pirmā pietura pēc galapunkta

N NeviensKa 31.05.2019

Būtu priecājušies ka vispār tas sabiedriskais atnāk. Ja kavē, tātad tā vajag.

R RXX 31.05.2019

Tipiska padomju laika domāšana

S Spuris 04.06.2019

Tipisks pamuļķa domāšana! Ko pats teiktu ,ja plāno nokļūt no punkta A līdz B noteiktā laikā taču transports ilgstoši kavējas,jau no galapunkta,kur nav nekādu sastrēgumu vai neierodas vispār?! Laimīgs būtu ko e?

_ _Barons_ 31.05.2019

Atkal salasījušies. Kad šie bezsmadzeņu raidījumi sapratīs, ka dzīvo pilsētā un pastāv tāda svēta lieta kā satiksme, negadījumi un sastrēgumi. Zeme atveries. Ja gribi nekavēt, pārcēlies uz Sibīriju. Nav ne satiksmes, ne ceļu. Nekad nekavēsi.

Dievs ļauj krist smadzenēm no debesīm.. Vai akmeņiem. vienalga. Bet lūdzu - trāpi!

S stekers 31.05.2019

mīļie cilvēki paskataties kas Rīgā notiek, kas par bardaku satiksmes jomā un tad sūdzaties par satiksmes transporta kavēšanos

M MohawkUshanka 01.06.2019

Palasot komentārus var secināt, ka latvieši vēl vien tāda paklausīga dzimtcilvēku tauta vien ir, ja kavē, tad ''tā vajag'', vai arī ''citos maršrutos vēl sliktāk ir.
Kauns lasīt, un nemaz nebrīnos, ka mūsu valsts pašlaik ir tādā situācijā, kādā tā ir.